Skip to content Skip to footer

Zakwaterowanie – najlepsze opcje w Szczyrku

Wszyscy dzisiaj żyjemy w ciągłym biegu, w miejskiej dżungli, biegamy między pracą, domem a szkołą. Wiele z nasz czeka na ta parę dni w roku, kiedy możemy gdzieś wyjechać – urlop, wakacje, ferie. Jednak nie zawsze wiemy gdzie się udać. Morze, góry, jeziora? A może skusić się na zagraniczną przygodę? Szczególnie trudno podjąć taką decyzję, gdy zbieramy się na wyjazd większa grupą: znajomi czy rodzina. Chcielibyśmy każdemu dogodzić, a okazuje się, że każdy może mieć nieco odmienną wizję odpoczynku. My proponujemy państwo śliczną miejscowość wypoczynkowo turystyczną i jej apartamenty Szczyrk.

Szczyrk noclegi – czyli gdzie się zakwaterować?

Szczyrk jest coraz bardziej popularną turystyczną miejscowością i z powodzeniem otwierają się tam coraz nowsze noclegi Szczyrk. Jest to dużym plusem tego regionu, ponieważ w każdą porę roku, w każdy dzień tygodnia jesteśmy wstanie znaleźć odpowiednie mieszkanie, czy pokój, które będą odpowiadać naszym wymaganiom, upodobaniom. W tym mieście znajdziemy motele, hotele, mieszkania do wynajęcia i ekskluzywne apartamenty szczyrk. Opcji jest ogrom, możemy przebierać nawet w stylach wykończenia danych kwater: vintage, boho, minimalizm itd. Oczywistym plusem są ceny, ponieważ doba w takich apartamentach zaczyna się już od 75 zł za dobę od osoby. Jest to dość niska cena, jak na tak luksusowe warunki.

Zakwaterowanie – Szczyrk noclegi

Największą popularnością cieszą się jednak noclegi Szczyrk, a zwłaszcza wśród młodych ludzi. Dzieje się tak dlatego, że ta malownicza miejscowość zapewnia nam multum atrakcji, które zajmują cały dzień, a do pokoju wracamy jedynie po to żeby się przespać i zregenerować przed kolejnymi wycieczkami! W ofercie są pokoje jedynki, małe mieszkania, a nawet wolnostojące domki wypoczynkowe. Ofert jest nieskończenie wiele jak na takie małe miasto, ponieważ mieszka tam niespełna 6000 osób. Dzięki temu można swobodnie odpocząć od ruchu ulic milionowego miasta. Właśnie dla tych, których najbardziej pociągają atrakcję, a nie przywiązują uwagi do wystroju i wyposażenia miejsca noclegu – znajdziecie tu miejsca, gdzie zapłacicie jedynie 20 złotych za dobę. Brzmi świetnie, szczególnie dla studenckich wyjazdów i skromnego budżetu wycieczkowego!