Skip to content Skip to footer

Urocza i zmysłowa w obłoku doskonałych perfum

Perfumy i inne pachnidła są uwielbiane przez kobiety od zawsze. Już w starożytności, a nawet i jeszcze wcześnie,j panie sięgały po różne aromatyczne rośliny i olejki, aby pięknie pachnieć. Dziś mają do wyboru mnóstwo gotowych wonności. Wśród nich wyróżniają się te, które firmuje Marc Jacobs.

Nie tylko ubrania

Marc Jacobs to znany projektant mody. Jego styl jest niepowtarzalny, często zupełnie inny niż panujące trendy. Przełamuje stereotypu i wprowadza zaskakujące nowości. To nowatorskie podejście projektant wprowadził także do świata urody. Marc Jacobs perfumy damskie są od momentu wprowadzenia ich na rynek prawdziwym hitem. Nowoczesne, a jednocześnie nostalgiczne, urocze i niezwykłe – tak najczęściej opisywane są zapachy tej marki. Zawsze jednak uwydatniają osobowość i indywidualne cechy.Dodatkowym atutem linii Marc Jacobs perfumy damskie są niezwykle oryginalne opakowania. Jedne w formie ozdobnej damskiej torebki, inne w kropki lub też zdobione oryginalnymi kwiatami o okrągłych płatkach.

Ubierz się w zapach

Wybór odpowiedniego zapachu jest bardzo istotny. Musi pasować nie tylko do stylu kobiety, ale także do jej osobowości. Marc Jacobs perfumy damskie są zapachami, które doskonale harmonizują z paniami pełnymi energii, optymizmu i oryginalności, będącymi jednocześnie indywidualistkami. Zarówno seria Daisy, o radosnej, świeżej nucie, jak i zmysłowa seria Decadence, są bardzo kobiece i zmysłowe. Warto przyjrzeć się im bliżej. Każda użytkowniczka perfum powinna sprawdzić, czy dobrze czuje się w wybranym zapachu, czy jest on częścią jej stroju. Dlatego przed zakupem koniecznie trzeba zobaczyć, jak perfumy harmonizują z zapachem ciała.

Daisy czy Decadence

Najpopularniejsze zapachy Marca Jacobsa to Daisy i Decadence. Linia Daisy charakteryzuje się świeżą, kwiatowo-owocową nutą. Wzbudza radość, a jednocześnie jest elegancki i ma klasę. Najpierw pojawia się soczysta nuta głowy, w której można wyczuć owoce leśne, fiołki i świeżość grapefruita. Nuta serca rozbrzmiewa jaśminem i gardenii, aby po chwili przejść w nutę bazy, o ciekawym aromacie drzewa sandałowego z niewielkim dodatkiem piżma i wanilii.Nieco inna jest linia Decadence. Te perfumy Marca Jacobsa są bardziej wyrafinowane i zdecydowanie dekadenckie. Polubią je panie o wyrafinowanym guście. Zmysłowość rozpoczyna nuta głowy rozsiewając zapach włoskiej śliwki, irysa i szafranu. Po chwili nuta serca rozpościera woń korzenia irysa i cudownej bułgarskiej róży oraz arabskiego jaśminu. Całość kończy nuta bazy skrywająca wetiwer, ambrę i papirus.