Skip to content Skip to footer

Składane kosze i pojemniki

Firma Schoeller Allibert posiada na prawdę ogromne zaplecze, które odziedziczyła od swoich wspólników, takich jak na przykład: Wavin, Perstorp, Arca, Linpac Allibert, Paxton, Stucki. Firma działa już od ponad pięćdziesięciu lat, od tamtego czasu produkuje i projektuje najwyższej jakości produkty.

Składane pojemniki

Składane plastikowe pojemniki są niesamowicie łatwe do użytkowania, szczególnie w wąskich przestrzeniach. Ergonomiczne uchwyty są w stanie zapewnić łatwą i bezpieczną pracę. Różne kolory umożliwiają szybką identyfikację typu części – zielone pojemniki przeznaczone są do zupełnie czegoś innego, niż te w kolorze czerwonym lub niebieskim. Systemy pojemników są dostępne w różnych rozmiarach, umożliwiając szybką i bezproblemową integrację w praktycznie każdym systemie logistycznym. Jeśli dojdzie do pęknięcia, łatwo jest naprawić lub wymienić uszkodzone elementy – to właśnie cenią sobie klienci najbardziej. Prawidłowo wykonana konstrukcja zwiększa bezpieczeństwo personelu. Pojemniki składane wykonane są w bardzo funkcjonalny sposób. Ściany i podstawa są wentylowane w celu zachowania jakości świeżego produktu.

Dobrej jakości pojemniki

Pojemniki plastikowe składane są w stanie zapewnić przyjemną pracę, wszystkim pracownikom. Produkty Schoeller Allibert są przeznaczone do stosowania w szerokim zakresie temperatur. Kosze składane są przede wszystkim stabilne i bardzo mocne. Są one zaprojektowane tak, aby dobrze funkcjonowały w systemach zautomatyzowanych iw sytuacjach związanych z obsługą ręczną. Oprócz tego są one używane w wielu gałęziach przemysłu. Takie kosze są bardzo proste do manewrowania w małych pomieszczeniach. Systemy pojemników dostępne są w na prawdę wielu rozmiarach, właśnie dlatego każdy będzie w stanie wybrać odpowiedni produkt, który z całą pewnością spełni wszystkie oczekiwania. Cały asortyment umożliwia szybką integrację z systemem logistycznym. W takich pojemnikach można przetransportować na prawdę bardzo cenne produkty, takie jak na przykład – drogie perfumy, leki oraz wysokiej jakości tekstylia. Oprócz tego mogą być w nich przewożone produkty elektroniczne i inne cenne produkty.

Pojemniki składane, jak widać, odgrywają ogromną rolę w wielu branżach. Zapewniają one przede wszystkim stu procentowe bezpieczeństwo drogocennym produktom podczas transportu.