Skip to content Skip to footer

Jak urozmaicić czas podczas eventu firmowego?

W dużych korporacjach dział HR i dział marketingu zazwyczaj raz lub dwa razy w roku stają przed nie lada wyzwaniem – muszą zorganizować wyjazd pracowniczy. Zazwyczaj to konferencja, na którą zjeżdżają się pracownicy z całego kraju, a niekiedy zza granicy. Duża odpowiedzialność spoczywa na osobach, które organizują taki event. Muszą zgrać termin, miejsce, menu oraz zapewnić fajne zabawy integracyjne dla zespołu.

Jak urozmaicić czas podczas eventu firmowego?

Niezawodnym sposobem na integrację pracowników są powszechne gry zespołowe. Wiele firm decyduje się poświęcić zadanie ich przeprowadzenia zewnętrznej agencji. Są to często agencje eventowe, które takie gry organizują na co dzien. Pracowników dzieli się wtedy na drużyny, każda drużyna zostaje jakoś oznaczona – otrzymuje koszulki na których jest nadruk na materiale lub rozdaje wielobarwne czapki. Nadruki na tkaninach mogą przedstawiać na przykład logo firmy albo jakieś hasło reklamowe, reprezentujące naszą markę. Drużyny grają w podchody, śpiewają wymyślone piosenki, improwizują różne scenki czy bawią się w paintball. Wszelkie sposoby integracji dozwolone!

Gdzie zamówić koszulki z nadrukiem na materiale?

Podczas takiej wyprawy firmowej, z pewnością należy wziąć ze sobą firmowe akcesoria. Delikatne logo na banerze, brandowane kubki czy długopisy i notesy, będą cały czas podkreślać cel tego wyjazdu. Fajnym pomysłem jest wręczenie uczestnikom integracji koszulek z logo. Mogą oni zostać poproszeni o noszenie ich podczas wyjazdu. Na pewno nadruki na tkaninach warto zamówić u znanej naszej firmie drukarni. Można wówczas negocjować atrakcyjne warunki cenowe.

Ile kosztują brandowane koszulki?

Koszty, jakie niesie za sobą drukowanie na materiale, uzależnione są od kilku kwestii. Duże znaczenie ma zamawiana ilość gadżetu. Cena jednostkowa spada wraz ze zwiększaniem liczby sztuk. Ważna jest też metoda, jaką nadruk na materiale jest wykonany. Zazwyczaj są to metody druku cyfrowego. Jest on najszybszy w realizacji i stosunkowo niedrogi. Drukowanie na materiale generuje różne koszty w zależności od tego, na jakiej tkaninie się drukuje. Grubsze tkaniny, o wyższej gramaturze są zazwyczaj porządniejsze i ich cena wyjściowa jest znacznie wyższa. Tego typu polówki będą zawsze znacznie droższe niż zwykłe t-shirty wykonane ze słabej jakości tkaniny, na których nadruk może się po jednym praniu skurczyć lub po prostu zmazać. Należy zastanowić się dobrze na jakim efekcie nam zależy.