Skip to content Skip to footer

Biopreparat Sanidenn i jego zastosowania

Przy wyborze biopreparatów ludzie coraz częściej kierują się tym, jak dany specyfik wpływa na środowisko. Negatywne oddziaływanie na ekosystem jest powodem, dla którego potencjalny klient odwraca się od marki i zaczyna szukać innych produktów. Poza szczerą troską o przyrodę, przedsiębiorstwa zyskały więc dodatkową motywację do tego, aby wytwarzać preparaty korzystnie wpływające na środowisko naturalne.

Zastosowania Sanidenn Tabs

Takim produktem jest z pewnością biopreparat Sanidenn. Dostępny zarówno w tabletkach, jak i w proszku, ma kilka zastosowań. Po pierwsze, udrażnia systemy kanalizacyjne i drenażowe w przydomowych oczyszczalniach ścieków, usprawnia ich działanie i likwiduje kożuchy powierzchniowe. Sanidenn Tabs wpływają na zwiększenie szybkości rozkładu ścieków, więc można stosować je także w szambach. Skutkuje to ograniczeniem częstotliwości wywożenia ścieków, ale także zniwelowaniem przykrych zapachów dochodzących z szamba.
Kolejnym możliwym zastosowaniem biopreparatu Sanidenn ze sklepu http://sklepekozet.pl/pl/c/Sanidenn/42/ jest spryskanie rozpuszczoną w wodzie tabletką obejścia inwentarskiego. Preparat przyspiesza rozkład zwierzęcych odchodów i ulepsza nawóz z nich powstały. Można także wykorzystać Sanidenn Tabs do oczyszczania niewielkich zbiorników wodnych, bo jest to specyfik całkowicie bezpieczny dla zwierząt, także tych wodnych.

Jak to działa?

Na Sanidenn Tabs składa się ponad 5 miliardów bakterii, a odpowiedni skład niepatogennych mikroorganizmów sprawia, że produkt szybko i skutecznie rozkłada szkodliwe substancje. Biopreparat wiąże także metale ciężkie oraz w odpowiedni sposób kieruje procesami fermentacyjnymi. Sanidenn Tabs działają w każdych warunkach: zarówno w tlenowych, jak i beztlenowych i nie jest dla nich przeszkodą żadna temperatura.
W celu oczyszczenia szamba lub przydomowej oczyszczalni ścieków wystarczy wrzucić tabletkę Sanidenn do ubikacji i po kilku minutach spuścić wodę. W przypadku otwartych zbiorników jedynym zadaniem użytkownika jest umieszczenie tabletki w wodzie. Nie wymaga to zachowania szczególnej ostrożności, bo chociaż środek ma wysoką skuteczność, to nie jest on w żaden sposób drażniący.