Skip to content Skip to footer

Zalety mebli na wymiar

Istnieje wiele zalet, jakie płyną z wyboru mebli tworzonych na zamówienie. Niezależnie od tego, czy posiadają Państwo potrzebę zagospodarowania przestrzeni biurowej, czy mieszkalnej, zabudowy meblowe tworzone na wymiar okażą się być lepszym rozwiązaniem.

Dlaczego warto wybrać meble na wymiar?

Wyraźna różnica, która istnieje pomiędzy masowo produkowanymi i wytwarzanymi na zamówienie meblami, polega na zagospodarowaniu dostępnej w danym lokalu przestrzeni. Często liczy się każdy metr kwadratowy, dlatego też zabudowa umożliwiająca pełne wykorzystanie przestrzeni posiada ogromną przewagę.

Korzystający z usług doświadczonej firmy ASKO klienci mają również możliwość wyboru materiałów, z których powstaną gotowe wyroby. Pozwala to na zamówienie mebli o estetyce zgodnej z indywidualnym gustem. Odpowiednie meble w przestrzeni biurowej pozwolą zbudować atmosferę odznaczającą się profesjonalizmem.

Wygodne szafy wnękowe

W mieszkaniach, w których nie ma możliwości wydzielenia osobnej przestrzeni na garderobę, doskonale sprawdzą się szafy umieszczane we wnękach. Nowoczesne szafy wnękowe od ASKO z Poznania umożliwią skuteczną organizację odzieży, pozwalając jednocześnie na oszczędność przestrzeni.

Odpowiednio prezentowały się będą również zabudowy przedpokojowe, które mogą mieć wysokość sięgającą do sufitu. W takim wypadku doskonale sprawdzą się drzwi przesuwane podwieszane, czyli drzwi przesuwne, które pozbawione zostały listwy dolnej. Klienci mogą się również zdecydować na klasycznie otwierane drzwi lub te składane.

Firma ASKO zajmuje się również projektowaniem oraz produkcją mebli kuchennych. Tego rodzaju zabudowa na wymiar pozwala stworzyć wygodną przestrzeń nawet w niewielkiej kuchni. Doświadczeni projektanci zawsze kierują się przede wszystkim indywidualnymi potrzebami i wymaganiami klientów, tworząc nowy projekt.

Szeroki wybór nowoczesnych materiałów

Meble takie jak szafy wnękowe od ASKO z Poznania tworzone są przede wszystkim z wysokiej jakości. Produkcją tych płyt zajmują się między innymi takie przedsiębiorstwa jak KRONOPOL, EGGER oraz PFLEIDERER. Powstające z nich szafy i szafki są nie tylko eleganckie, ale również odporne na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu odznaczają się wysoką trwałością.

Klienci mogą również zdecydować się na nowoczesne szafy plecione, które powstaną z wysokiej jakości rattanu. Dodane do mebli biurowych szkło mleczne pozwoli wyróżnić je wśród tych masowo produkowanych. Zarówno w przestrzeni biurowej, jak i w przestrzeni mieszkalnej, sprawdzi się natomiast dołączenie luster do zabudowy, ponieważ pozwolą one optycznie powiększyć dane pomieszczenie.