Skip to content Skip to footer

Wysokiej jakości sprzęt to gwarancja profesjonalnego wizerunku każdego podologa

Dolegliwości stóp to bardzo częsty problem każdego z nas. Niestety nie zawsze przykładamy do nich należytą uwagę, a wtedy już niewiele trzeba, aby problem rozrósł się znacznie bardziej jak ma to miejsce na przykład z wrastającym paznokciem lub uciążliwym odciskiem. Wtedy najlepiej udać się do gabinetu podologicznego.

Gabinet lekarski czy kosmetyczny?

Podolog, choć sama nazwa brzmi bardzo poważnie, lekarzem nie jest, ale mimo to zajmuje się leczeniem naszych stóp. Zdarza się jednak, że podolodzy muszą nawiązywać współpracę z lekarzami takimi jak dermatolog, chirurg czy nawet diabetolog, ponieważ zgłaszają się do nich osoby z takimi schorzeniami jak: stopa cukrzycowa, która jest konsekwencją źle leczonej cukrzycy, wrastające paznokcie, grzybica stóp, haluksy, odciski i inne. Producent sprzętu podologicznego Suda wyposaża więc każdy tego rodzaju gabinet równie wnikliwie jak gabinet lekarski czy kosmetyczny, w którym również odbywają się nie mniej ważne zabiegi na całym naszym ciele. Jeśli więc znajdziemy się w takim gabinecie, to z pewnością poczujemy się w pełni profesjonalnie.

Co znajduje się w tego rodzaju gabinecie?

Producent sprzętu podologicznego z pewnością musi zapewnić specjalistyczny fotel podologiczny, na którym to odbywa się większość zabiegów na ludzkich stopach. Dla podologa równie ważne jest także krzesełko robocze oraz lampa z lupą umożliwiającą precyzyjne i dokładne zdiagnozowanie problemu. Suda oferuje również szeroki wybór frezarek, które w pracy podologa są niezbędne, aby zabiegi na paznokciach oraz skórze odbywały się na najwyższym poziomie. W gabinecie nie zabraknie oczywiście regałów i półek, które służą do przechowywania specjalistycznego sprzętu.

Równie ważne mniejsze akcesoria

Producent akcesoriów podologicznych takich jak sondy podologiczne, cęgi i cążki o różnych długościach ostrza, pilniki, dłutka, kopytka stawia przede wszystkim na wysoką jakość oferowanych produktów. Solidny materiał i wykonanie to inwestycja na lata. Takie produkty łatwo utrzymywać w czystości i nie szkodzą im środki dezynfekujące. Producent akcesoriów podologicznych to profesjonalna firma, która wyposaża gabinety w najlepszy sprzęt zapewniając w ten sposób odpowiedni wizerunek każdego specjalisty podologa.