Skip to content Skip to footer

Wyjątkowy wypoczynek

Czasy pandemii pokazały ludziom jak cenne są zwyczajne rzeczy. W dobie zarazy zmieniło się bardzo wiele. Urlopy i wakacje także. Sytuacja sprawiła, że Polacy w tym roku chętniej spędzają wolny czas w ojczyźnie. Z pewnością nie jednego rodaka zaskoczyła mnogość świetnych miejsc do odwiedzenia w naszym kraju. Jednym z nich jest Ustroń!

Bezpieczny pobyt

Wybierając się na wypoczynek zazwyczaj myślimy o czasie dłuższym niż jeden dzień. Wiąże się to z organizowaniem miejsca do spania. Ustroń ma w swojej ofercie wiele hoteli i miejsc noclegowych. To czym mogą się pochwalić pokoje ustroń to pełne bezpieczeństwo pod względem sanitarnym.

Zgodnie z zaleceniami sanepidu każde z miejsc noclegowych w Ustroniu jest regularnie dezynfekowane. Hotele wyposażone są w płyny do dezynfekcji i dodatkowe maseczki dla gości.Jednym z zaleceń jest również zmniejszenie liczby przyjmowanych gości. Z tego powodu noclegi Ustroń mają dość napięty grafik. Nie rezerwując wcześniej miejsca należy być przygotowanym na to, że wszystkie pokoje ustroń będą zajęte.

Wszystko zależy od Ciebie

Miasto Ustroń noclegi ma bezpieczne. Należy pamiętać, że pełna ochrona jest możliwa tylko wtedy, gdy odwiedzający też nie stwarzają zagrożenia swoim zachowaniem.Nie ignoruj informacji napisanych na kartkach. Nakładaj maseczkę wszędzie tam, gdzie jest to wymagane. Tak samo sprawa się ma z dezynfekcją rąk. Z informacji od różnych miejsc oferujących noclegi Ustroń jasno wynika, że dużym problem jest brak przestrzegania dystansu. Goście często ignorują wyznaczone na ziemi znaki. Przecież to wszystko jest dla wspólnego bezpieczeństwa. Ośrodki apelują o odpowiednią postawę w zaistniałych okolicznościach pandemii.

Dobre strony ograniczeń

Mimo że panujący wirus oznacza dla ludzi wiele ograniczeń, to czasami ma też dobre strony.

Miasto Ustroń noclegi oferuje dla przyjezdnych w rozmaitych ośrodkach. W niektórych z nich, dzięki pandemii odwiedzający mogą się cieszyć większą swobodą. Tak, większa swoboda w czasie pandemii istnieje! Dotyczy ona głownie braku tłoku w wielu miejscach takich jak basen, siłownia czy komunikacja miejska. Z pewnością niektóre ograniczenia są spełnieniem marzeń wypoczywających introwertyków.

Wybierając miejsce na urlop, wybierz mądrze. Ustroń jest idealnym miejscem na regeneracje w pełnym poczuciu bezpieczeństwa. Wybierz idealny nocleg i zostań tu na dłużej!