Skip to content Skip to footer

Wakacje nad morzem

Pomimo panującej pandemii warto zaplanować urlop. Można go spędzić nad Morzem Bałtyckim w jednej ze znanych małych miejscowości. Wynajęty domek nad morzem to świetny pomysł na spędzenie wakacji z rodziną. W internecie można znaleźć wiele ofert domków o różnym standardzie w nadmorskich miejscowościach.

Wakacje nad Bałtykiem

Tegoroczny urlop w jednym z kurortów nadbałtyckich to jeden z pomysłów na rodzinne wakacje. Jest wiele atrakcyjnych nadmorskich miejscowości, które warto odwiedzić. Jedna z nich to Jarosławiec ze sztucznie usypaną plażą Dubaj i naturalnym wybrzeżem klifowym.

Dobrym pomysłem będzie wynajęcie domku w Jarosławcu, usytuowanego blisko plaży i aquaparku. W tym kurorcie warto odwiedzić muzeum bursztynu i obejrzeć 30- metrową latarnię morską.

Ustka i Ustronie Morskie

Udany letni urlop można spędzić w Ustce. Miasto ma ciekawą historię i wiele ciekawych zabytków. W Ustce można wynająć zarówno domek nad morzem, jak i piękny apartament.

Ustronie Morskie znane jest z ponad 2-kilometrowego kąpieliska wyróżnionego Błękitną Flagą. Jest to świadectwo dobrej jakości wody. W Ustroniu Morskim dzieci będą zachwycone wycieczką do rodzinnego parku rozrywki Pomerania.

Propozycje na rodzinne wakacje

Łeba i Dębki to miejscowości, które warto odwiedzić z dziećmi. W Łebie znajdują się atrakcje interesujące zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Możliwe jest również wynajęcie domku nad morzem dla rodziny 4-6-osobowej. Z dziećmi warto jest odwiedzić Park Dinozaurów oraz muzeum motyli, muzeum iluzji i muzeum bursztynów.

Dębki są znane z szerokiej i czystej plaży z białym piaskiem. Plaża jest częściowo przystosowana dla osób spacerujących z dziećmi w wózkach. Na wyznaczoną część plaży można też zabrać psa. Dębki to kurort nieco mniej zatłoczony i odpowiedni dla osób pragnących odpocząć wśród pięknej przyrody.

Domki letniskowe w Dębkach położone są na terenach ośrodków wypoczynkowych. Preferowany jest własny dojazd. Na terenie niektórych ośrodków można skorzystać z oferty gastronomicznej.