Skip to content Skip to footer

Udogodnienia w Efectbus

Przygotowując się do podróży busem, warto dowiedzieć się jakie udogodnienia podróży przygotował przewoźnik. Każdy z nich ma w swojej ofercie inne propozycje. Wybór najwłaściwszej może wcale nie być aż taki oczywisty. A jakie udogodnienia proponuje Efectbus?

Nowoczesna flota

Pojazdy, którymi przejazd można zamówić na http://www.efectbus.pl są nowoczesne. Co za tym idzie, mają równie nowoczesne wyposażenie. Każdy z busów ma na pokładzie DVD oraz klimatyzację. Samochody wyposażone są również w routery Wi-Fi. Wszystko to, by zapewnić jak najwyższy komfort pasażerów.

DVD i Wi-Fi maksymalnie umilą czas podróży. Kilkanaście godzin, zamieni się w kilka minut. Wystarczy tylko odrobina dobrej woli. Warto wziąć ze sobą w podróż, ulubione filmy na DVD, smartphona lub tablet. Bo będzie można z nich korzystać!

Nowoczesna flota to też design. Samochody wpadają w oko, bo są ładne, zadbane i nowe. Mają nawet zasłonki w oknach, które mają umożliwić sen pasażerów. Czy można chcieć czegoś więcej?

Siedzenia lotnicze

Tak! Siedzenia lotnicze to bardzo ekskluzywne i wygodne fotele, które umilą każdą podróż. W końcu, każdy lubi wyciągnąć się na przyjemnie miękkim fotelu i zapomnieć o Bożym świecie.

Podróżując z http://www.efectbus.pl możesz to zrobić! W czasie, w którym profesjonalista prowadzi busa, ty możesz spokojnie się zrelaksować i pomyśleć o tym, jak dobrze będziesz się bawił, gdy już dotrzesz do celu.
Wszystko bez wysiłku i bez starań. Nie musisz nic robić żeby dotrzeć do celu. Nie musisz pilnować trasy, ani starać się nie zasnąć. Ty możesz oprzeć się o najlepsze oparcie, jakie miałeś okazję dotykać w swoim życiu – i odpoczywać.

Atrakcyjne rabaty

To udogodnienie zainteresuje nie tylko sknerusów. Jedna rzecz to komfort podróżowania, druga – ile ten komfort kosztuje. Zazwyczaj jest tak, że im coś jest wygodniejsze i bardziej luksusowe, tym jest to droższe. W przypadku Efectbusa, tak nie jest. Ceny są przystępne i śmiało mogą być alternatywą dla innych środków transportu, w tym pociągu.

Firma oferuje wiele ciekawych rabatów i zniżek. Najważniejsze z nich to 10% ulgi za zakup biletów na raz w obie strony oraz 10% przy płatności z góry. Prawdziwą gratką jest jednak Karta Stałego Klienta. Zbieranie na niej pieczątek, umożliwia szósty przejazd za symboliczną złotówkę. To szaleństwo!

Efectbus oferuje też specjalne ceny dla grup zorganizowanych oraz dzieci do 13 roku życia. Żeby je poznać, najlepiej jest skontaktować się z nimi, pod numerem telefonu, który jest podany na http://www.efectbus.pl.