Skip to content Skip to footer

Statuetki ze szkła – efektowna nagroda za wysiłek

Statuetki ze szkła cieszą się dużym zainteresowaniem. Ze względu na estetyczny wygląd są popularną formą nagród, reklam i podziękowań. Są również wykorzystywane w różnego rodzaju zawodach jako forma wyróżnienia dla zwycięzców.

Nie tylko puchary i medale

Na zawodach sportowych najczęściej wręcza się różnego rodzaju medale oraz puchary. Warto jednak pamiętać, że nie jest to jedyna forma uhonorowania zwycięzców. Trofea szklane mają kilka zalet wartych uwagi, na przykład bardzo efektowny wygląd.

Statuetkę ze szkła można ustawić w domu lub miejscu pracy, gdzie będzie się ładnie prezentować i jednocześnie przypomni o osiągniętym sukcesie. Do produkcji tego typu trofeów zazwyczaj wykorzystuje się szkło dobrej jakości, które wygląda estetycznie i jest trwałe.

Różne kształty i kolory

Trofea szklane dostępne są w różnych rozmiarach oraz kolorach. Zazwyczaj produkuje się je z przezroczystego szkła, mogą mieć wtopione elementy kolorowe, co nadaje im bardziej przestrzenny, trójwymiarowy wygląd.

Zaletą trofeów szklanych jest to, że można je ławy sposób dopasować do indywidualnych potrzeb. Firmy, które sprzedają tego typu statuetki jednocześnie zazwyczaj oferują usługi związane z wykonaniem grawerowania lub nadruku na szklanej powierzchni. Grawer wygląda elegancko, natomiast druk umożliwia wykorzystanie różnych kolorów. Oryginalny wygląd statuetki spowoduje, że będzie to wyjątkowa nagroda, która sprawi dużo satysfakcji wyróżnionym osobom.

Na zamówienie

Na rynku dostępne są gotowe wzory trofeów szklanych, jednak warto skorzystać z możliwości jak największego spersonalizowania takiej nagrody. Warto poszukać kształtu statuetki, który będzie dopasowany do konkretnej okazji. Wybór jest bardzo bogaty i przed zakupem najlepiej sprawdzić oferty kilku różnych producentów. Jeśli organizujemy większe zawody i planujemy nagrodzenie dużej liczby osób można poszukać firm, które oferują rabaty.

Bardzo duże znaczenie dla ostatecznego wyglądu trofeów szklanych ma jakość wykonania nadruku lub grawerowania. Przed powierzeniem tej usługi należy sprawdzić projekty dotychczas wykonane przez firmę oraz opinie klientów. Dzięki temu unikniemy rozczarowania, a zawodnicy będą zadowoleni z otrzymanych nagród.

Artykuł powstał we współpracy ze Pucharowo.PL