Skip to content Skip to footer

Sposób na zamknięcie naczynek

Dzięki zamknięciu naczynek w Katowicach możesz pozbyć się nieestetycznego problemu. Usunąć można pajączki na twarzy, jak i na nogach. Zabieg jest szybki i niezwykle skuteczny. Współcześnie jest to najlepsza metoda walki z rozszerzonymi naczynkami krwionośnymi.

Pękanie naczynek krwionośnych – przyczyny i zapobieganie

Istnieje szereg czynników, które sprawiają, że nasza cera (skóra) jest krucha i narażona na pojawienie się rozszerzonych naczyń. Niektóre są niezależne od nas (np. słońce, wiatr, uwarunkowania genetyczne). Inne związane są z trybem życia i nawykami (np. picie alkoholu, jedzenie ostrych potraw, korzystanie z solarium, saun).

Możemy ciało wspomagać poprzez zażywanie witaminy c, smarowanie kremem z wysokim filtrem przeciwsłonecznym, spożywaniem zdrowych posiłków. Niestety, jak już się pojawią to możemy je skutecznie usunąć wyłącznie laserem.

Zamykanie naczynek Katowice

Na już popękane naczynka nie ma innego skuteczniejszego sposobu, jak laserowe zamknięcie. Należy podkreślić, że jeśli ktoś ma tendencje do pojawiania się pajączków, to będą one tworzyć tzw. sieć.

Pojedyncze naczynko można zamknąć zazwyczaj podczas jednego zabiegu. Jeżeli mamy ich więcej, potrzebna będzie seria zabiegów. Tylko w ten sposób możemy pozbyć się niechcianego defektu na skórze.

Korzyści z zamknięcia naczynek Katowice

Dzięki pozbyciu się rozszerzonych naczyń krwionośnych zyskamy pewność siebie, wzrośnie poczucie piękna i estetyki. Zabieg laserem jest bardzo krótki. Niektóre urządzenia są wyposażone w system chłodzenia, który pozwala przeprowadzić zabieg bezboleśnie i bez znieczulenia.

Przed zabiegiem przeprowadzany jest szczegółowo wywiad. Dzięki temu, w sposób indywidualny będą dobierane parametry urządzenia. Laserem można całkowicie pozbyć się widocznych czerwonych nitek na twarzy, nogach i w innych częściach ciała. Skuteczność zabiegu sprawiła, że laser ma wielu zwolenniczek i zwolenników.