Skip to content Skip to footer

Słodycze reklamowe – ilość czy jakość?

Słodycze reklamowe to niezawodny sposób na to, aby urozmaicić akcję marketingową. Mogłoby się wydawać, że im więcej łakoci rozdamy, tym lepiej. W dużej mierze liczy się ciekawa etykieta, na której zamieszczamy podstawowe informacje. Im większa ilość odbiorców, tym większe szanse na zwiększenie grona klientów. Czy oznacza to, że możemy zrezygnować z jakości smakołyków. Oczywiście, że nie. Cukierki i czekoladki reklamowe producent oferuje przede wszystkim w przepysznych smakach pozbawionych konserwantów. Ważne jest, aby nie zawierały w swoim składzie dużej ilości sztucznych konserwantów. Jeśli nasz budżet jest niewielki, to lepiej zakupić mniej wysokojakościowych słodyczy, niż kilkanaście kilogramów niesmacznych cukierków. Z takim podejściem możemy zyskać o wiele więcej.

O czym pamiętać podczas zakupu?

Producent słodyczy promocyjnych daje nam szeroki zakres możliwości. To, jakie wyroby wybierzemy zależy wyłącznie od nas. Do dyspozycji mamy zarówno bardzo eleganckie i klasyczne wyroby, jak i popularne łakocie, które zna każdy. Musimy zastanowić się, co przyniesie nam najwięcej korzyści. Dobrą opcją jest zakup mieszanki, która składa się np. z cukierków o kilku różnych smakach. Dzięki temu nie będziemy musieli podejmować decyzji, który z nich będzie najlepszy. Oczywiście możemy również zakupić produkty próbne, tak aby ocenić, które z nich sprawdzą się najlepiej.
Ważne jest, aby słodycze reklamowe producent zapewniał nam wyroby produkowane na specjalne zamówienie. Jest to gwarancją tego, że otrzymamy najświeższe produkty, które mają minimum kilka miesięcy przydatności do spożycia.
Czekoladki reklamowe producent powinien zaproponować nam wyroby, które będą wyróżniać się spośród tradycyjnych słodyczy. Czasami warto zaryzykować i postawić na produkt nietypowe np. krówki o smaku rumu, czy też jarzębiny. Słodycze reklamowe producent daje nam do dyspozycji szereg nietypowych i przyciągających wyrobów.

Czy etykieta ma znaczenie?

Producent słodyczy umożliwia stworzenie własnej etykiety, która będzie zdobiła zamówione przez nas łakocie. Wiele osób uważa, że do standardowego szablonu wystarczy dołożyć jedynie własne logo. Nic bardziej mylnego! Opakowanie determinuje odbiorcę do tego, aby zainteresować się produktem. Jeśli będzie ono nijakie, to nikt nie będzie miał ochoty spróbować tego, co jest w środku. Warto spersonalizować etykietę, tak aby była ona spójna z profilem działalności. Możemy wykazać się tutaj fantazją i kreatywnością. Oczywiście musimy zachować umiar, bo przepych nie jest wskazany. Za realizację projektu odpowiadają wykwalifikowani graficy, którzy mają niezbędne doświadczenie w usługach tego typu. Zleceniodawca ma możliwości nanoszenia poprawek, tak aby etykieta była perfekcyjnie dopracowana.