Skip to content Skip to footer

Rodzinne wakacje nad Bałtykiem. Gdzie przenocować? Sprawdzamy oferty!

Łeba, Pobierowo, a może Świnoujście? Niezależnie od obranego kierunku rodzinnego wypoczynku nad Bałtykiem, kluczowe znaczenie ma nocleg. Gdzie przenocować z dziećmi nad morzem? Oto przegląd najciekawszych ofert!

Gospodarstwo agroturystyczne

Bliskość natury, cisza i spokój – to świetna sceneria do wypoczynku z małymi dziećmi. Nad Bałtykiem działa wiele gospodarstw agroturystycznych, w których można wypocząć w komfortowych warunkach i to z wieloma ciekawymi atrakcjami dla najmłodszych.

Wygodne nocowanie, pyszne jedzenie na miejscu, możliwość kontaktu ze zwierzętami, pobliskie lasy zachęcające do eksploracji to jedynie kilka atutów agroturystyki nad Bałtykiem. Noclegi dostępne są w domach lub w domkach letniskowych stojących na terenie gospodarstw.

Hotele przyjazne dzieciom

Coraz więcej hoteli może pochwalić się statusem obiektów przyjaznych dla dzieci. To znak, że zapewniają one rodzinny wypoczynek na wysokim poziomie.

Hotele mogą zaoferować łóżeczka, krzesełka, wanienki dla dziecka. Wiele z nich dysponuje także salami zabaw, placami zabaw, ma specjalne menu dziecięce w restauracji.

Luksusowy domek letniskowy

Jednym z noclegowych hitów wśród rodzin są luksusowe domki nad morzem. To doskonała propozycja zarówno dla rodziców podróżujących z 2-latkiem, jak i 12-latkiem. W luksusowych domkach nad Morzem Bałtyckim czeka wszystko, co daje najwyższy komfort wypoczynku.

Nowoczesne, luksusowe domki nad morzem gwarantują wygodę, ponieważ udostępniają nie tylko dużą, nowoczesną, w pełni wyposażoną przestrzeń, ale także oferują swobodę i prywatność. Na terenie kompleksów czekają też atrakcje, które przypadną do gustu każdemu maluchowi: place zabaw, sale zabaw, baseny, brodziki.

Apartamenty na wynajem

Często wybieraną ofertą są apartamenty na wynajem. W porównaniu do luksusowych domków nad morzem także dają dostęp do kompleksowego zaplecza, ale na ogół nie oferują aż tak wielu udogodnień.

Apartamenty sprawdzą się dla rodziców z najmłodszymi dziećmi, natomiast dla starszaków lepiej zdecydować się na domki, które dają więcej swobody.