Skip to content Skip to footer

Pomysły na oświadczyny

Spotkanie wybranki swojego serca to dla wielu mężczyzn duże wydarzenie. Niektórzy na ten moment muszą czekać trochę dłużej, inni spotykają drugą połówkę bardzo młodo. Większość panów praktycznie od razu wie, że jest to kobieta, z którą chcą spędzić resztę życia. Część z nich bardzo szybko zaczyna rozmyślać o tym, gdzie się oświadczyć.

Gdzie znaleźć pomysł na romantyczne oświadczyny?

Nie da się ukryć, że większość dziewczyn po cichu marzy o pierścionku. Zaręczyny to duża deklaracja ze strony partnera, jednak nie ma chyba większego wyrazu miłości. Niektórzy chłopacy przeciągają ten moment niemal w nieskończoność. Nie zawsze wynika to z niepewności, czasami brakuje funduszy na piękny pierścionek, a czasami po prostu głowią się oni nad tym, gdzie się oświadczyć. Pomysłów na ten wielki dzień szukać można chociażby w Internecie. On-line znaleźć można cały szereg oryginalnych sposobów na poproszenie ukochanej o rękę. Ciekawą podpowiedzią dla panów są często również filmy romantyczne. Jednak, zdecydowana większość mężczyzn zdecydowanie woli ich unikać.

Gdzie się oświadczyć?

Fajnym pomysłem na zaręczyny jest zorganizowanie na przykład lotu balonem. Będzie to nie lada wspomnienie – w końcu będzie można odpowiadać całej rodzinie na pytanie gdzie się oświadczył – w niebie! Loty balonem organizowane są praktycznie w każdym większym mieście, a raczej na jego obrzeżach. Minusem tego sposobu na zaręczyny jest to, że odbędą się one w obecności obcej osoby, która steruje owym pojazdem powietrznym. Można trafić na niezłego gadułę, który sprawi, że ten moment nie będzie ani trochę romantyczny. Część osób decyduje się oświadczyć w restauracji. To miły gest, jednak należy pamiętać, że nie każda pani będzie zadowolona z tłumu świadków, który będzie widział jej jeden z najbardziej intymnych momentów w życiu.

Jaki pierścionek wybrać?

Kwestia tego gdzie się zaręczyć to jedno. Drugim ważnym elementem tego wydarzenia jest to jaki pierścionek wręczyć. Wiele dziewczyn, które długo muszą czekać na ten wielki moment, mówi, że przyjęłyby nawet pierścionek zrobiony z trawy czy ze spinacza. Oczywiście, są to żarty. Każda dziewczyna marzy przecież o tym, aby dostać piękną obrączkę z kosztownym oczkiem. Warto oszczędzać przez jakiś czas na taki zakup. Pierścionki zaręczynowe potrafią być naprawdę drogie. Jednak tak naprawdę, nie liczy się to, gdzie się ktoś oświadczy ani jaki pierścionek wręczy. Liczy się uczucie między dwojgiem ludzi i to aby dbali oni o to, by trwało ono jak najdłużej się da.