Skip to content Skip to footer

Podaruj swoim ścianom kasetony!

Od lat zmagasz się z wyglądem Twoich ścian. Stosowałeś już farby, płyty gipsowe, czy też tapety i nic nie zdaje egzaminu? Nie wiesz co możesz jeszcze zrobić ze swoimi ścianami? Może są brzydkie, obdrapane i nierówne? Jak wszystkie problemy w Twoim domu i ten da się z powodzeniem rozwiązać. Nie wiesz w jaki sposób? Odpowiedź jest prosta – kasetony.

Wolisz gładkie czy z wzorami – wybierz kasetony ścienne 3d!

Możesz wybierać spośród szerokiej oferty, dostępnych w różnych sklepach, szczególnie budowlanych kasetonów. Są one dostępne w różnych wzorach i rozmiarach, ale jak się okazuje możesz również wybrać kasetony, które będą zupełnie gładkie. Ktoś może stwierdzić, po co kłaść na ścianach, czy suficie kasetony, które są zupełnie gładkie, przecież mają one przede wszystkim pełnić rolę dekoracyjną i stać się tym samym niejako ozdobą naszego domu. Jednak kasetony na ścianę, czy też kasetony sufitowe powlekane posiadają jeszcze szereg innych zalet, dzięki czemu nawet jeśli są gładkie warto je zastosować w naszym wnętrzu.

Dlaczego warto postawić na kasetony? Czyli co nieco o zaletach stosowania kasetonów na ścianę.

Jak się okazuje stosowanie kasetonów niesie za sobą szereg zalet. Można wśród nich wyróżnić między innymi:
– niebywała funkcja dekoracyjna – różnorakie wzory na kasetonach powodują, że są one naprawdę niebywałym, oryginalnym i ciekawym elementem dekoracyjnym, który może nadać prawdziwie nietypowy charakter naszym wnętrzom;
– dodatkowa funkcja izolacyjna – kasetony najczęściej wykonuje się ze styropianu lub styroduru, co za tym idzie umieszczone wewnątrz naszego budynku stanowią dodatkową izolację cieplną, przez co mogą naprawdę idealnie sprawdzić w naszym klimacie, szczególnie zimą;
– wyrównanie ścian i sufitów – jeśli Twoim problemem są nierówne ściany bardzo łatwo możesz sobie z nimi poradzić właśnie przy pomocy kasetonów, które odpowiednio na nią nałożone idealnie wyrównają jej powierzchnię.

Zatem, jeśli masz jakiekolwiek problemy z urządzeniem swojego wnętrza pomyśl nad tym, czy nie powinieneś postawić właśnie na kasetony. Jeśli szukasz czegoś niebywałego – o nietypowej strukturze i fakturze wybierz kasetony ścienne 3d. Jeśli stawiasz raczej na praktyczną prostotę zdecyduj się na gładkie kasetony na ścianę lub na sufit. Aczkolwiek w celu pokrycia sklepienia Twojego domu z pewnością najlepiej sprawdzą się kasetony sufitowe powlekane, które dzięki zastosowaniu dodatkowej powłoki będą trwalsze niż takie, które żadnej powłoki nie posiadają. Kasetony to przede wszystkim gwarancja oryginalności i użyteczności, zatem nie zwlekaj i zainwestuj w nie już dziś, bo naprawdę warto!