Skip to content Skip to footer

Paintball – bardzo wymagająca gra zarówno fizycznie jak i psychicznie

Paintball nie należy do łagodnych rozrywek. Pełno w nim niespodziewanych zdarzeń, bieganiny i przypadkowych strzałów. Jest też dosyć kosztowny, bo można się w niego bawić wyłącznie w większej grupie ludzi.

To dlaczego ludzie go kochają?

To zapewne poprzez bliskość takich obiektów jak poligon paintballowy czy pole paintballowe Gliwice zauważyły tę fascynację terenową i postanowiły na tym zarobić. Dzięki temu sportem numer jeden stał się paintball Gliwice natomiast stały się prekursorem, którego starają się naśladować inni. Paintball to sport, który musi być rozgrywany na powietrzu i właśnie ta bliskość natury pociąga ludzi. Wojskowy dryl, w który wpisuje się poligon paintballowy- też robi swoje. Możliwość rywalizowania w grupie to również czynnik, przez który ludzie kochają paintball gliwice i tutejsi instruktorzy proponują przyjezdnym ciekawe scenariusze, dzięki którym wspomniana gra robi się jeszcze ciekawsza.

Czy Gliwice przewidują jakieś rabaty dla gości?

Przewidywane są rabaty dla osób, które stale odwiedzają pole paintballowe Gliwice wykazują się w tej materii wyjątkową hojnością. Na przykład przyszły pan Młody i jego goście bawią się za darmo. To bardzo miły gest i zarazem świetna reklama. Jednak nie ma się co dziwić, gdy chce się zaistnieć na rynku usługowym. Trzeba iść klientom na dalece rozumiane ustępstwa. Tylki tak można szybko zyskać ich przychylność.

Za co w takim razie się płaci na polu paintballowym?

Za użytkowanie sprzętu. On nie jest za darmo. Tak samo czas instruktorów i zużyte naboje. Za nie trzeba trochę zapłacić. Również, gdy chce się być pierwszym, także trzeba dać zaliczkę. W kolejce czeka wielu chętnych, gdy się nie zapłaci za miejsce ,rezerwacja przepada. Oczywiście trzeba też zapłacić za zjedzone posiłki i wypite napoje. W końcu to nie jest darmowy catering. Także bawiąc się w paintballa, na końcowy rachunek muszą złożyć się wszyscy uczestnicy zabawy. W przeciwnym wypadku przedsięwzięcie w ogóle nie dojdzie do skutku.

Ile czasu można spędzić na polu paintballowym?

Nie ma jakiś odgórnie narzuconych norm. Osoby grające w Paintball mogą spędzić na nim tyle czasu, ile tylko zechcą. To swoista nowość i czynnik, który tylko uatrakcyjnia zabawę. Uczestnicy gry bawią się dopóki nie opadną z sił. I jak tu nie mówić, że paintball nie buduje kondycji fizycznej.