Skip to content Skip to footer

Co oferują lumpeksy online?

Kobiety uwielbiają modne ubrania i dodatki, których poszukują w markowych butikach i na wyprzedażach. Coraz popularniejsze są również lumpeksy online, które oferują swoim klientom ubrania z drugiej ręki oraz końcówki serii, wyprzedawane przez znane marki. Ze względu na swój charakter second hand online oferuje ubrania w pojedynczych egzemplarzach, dlatego robienie w nim zakupów to prawdziwe polowanie na niepowtarzalne ubrania i dodatki.

Ubrania czy dodatki


W lumpeksie online dostępne są ubrania z sieciówek, ale również pochodzące z markowych butików i od znanych projektantów. W sieci można znaleźć także second handy, które oferują jedynie ubrania od projektantów, przy czym są to zarówno ubrania z drugiej ręki, jak i ubrania wyprzedawane przez samych projektantów w związku z wyprzedawaniem kolekcji. Takie ubrania potrafią być nawet o 50% tańsze niż podobne ubrania pochodzące z kolekcji dostępnej aktualnie w butikach. Wiele second handów online oprócz ubrań oferuje również możliwość uzupełnienia własnej garderoby o modne dodatki w postaci pasków, torebek czy galanterii.

Gotowe czy do przeróbki


Niektóre klientki lumpeksów online wybierają jedynie ubrania modne i dostępne w ich rozmiarach. Takie klientki po zakupie wymarzonej sukienki czy płaszcza mogą się nimi cieszyć nosząc najmodniejsze ubrania. Jednak duża grupa klientek lumpeksów online to klientki, które cenią swój indywidualizm. Ta grupa klientek potrafi poświęcić sporo czasu na znalezienie ubrań i dodatków, które będą się wpisywać w ich indywidualny styl. Jednocześnie to właśnie te klientki wyszukują prawdziwe ubraniowe perełki, których styl minimalnie odmieniają poprzez wymianę guzików czy doszywanie i usuwanie różnych elementów zdobiących zakupione ubrania. Zakupy w second handzie online mogą również oznaczać konieczność dopasowania ubrania do sylwetki klientki, a w przypadku spódnic czy płaszczy oznaczać to może również konieczność ich skrócenia. W tym przypadku konieczne może być zlecenie przeróbki krawcowej, zatem przy zakupie ubrań z drugiej ręki warto ten koszt wkalkulować w koszt zakupu.

Jednak korzystne zakupy w second handach online nie dają możliwości zakupu wszystkich rodzajów ubrań. W lumpeksach online nie powinno się kupować bielizny, niewskazane jest również kupowanie butów, które były już noszone przez poprzedniego właściciela. Ma to związek głównie ze względami higienicznymi. Natomiast zakupione online torby i dodatki na pewno spełnią oczekiwania klientek.

Sprawdź ofertę lumpeksu online polowanie-na-ubranie.pl