Skip to content Skip to footer

Najlepszej jakości busy do wynajęcia

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że można wynająć wygodnego busa dosłownie od ręki. Wystarczy skorzystać z oferty znanej wypożyczalni aut, która ma w ofercie wiele busów kilkuosobowych. Wszystkie busy na wynajem można wynająć na określony czas. Może to być jeden dzień, kilka dni a nawet kilka tygodni. Każda z tych propozycji ma swoje zalety, którym warto się przyjrzeć.

Jak szybko wynająć busa?

Wynajem busa jest łatwy i bezproblemowy. Wystarczy wejść na stronę wypożyczalni i wypełnić formularz rejestracyjny. Bus można też wynająć telefonicznie bądź bezpośrednio w wypożyczalni. Cały proces zamawiania samochodu jest bardzo prosty, wystarczy określić, który bus chce się wynająć, podać datę i godzinę, w jakich pojazd ma być dostarczony pod wskazany adres.

Należy również określić na jak długo chce się wynająć busa, może to być kilka godzin, dni a nawet tygodni, w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Niektóre wypożyczalnie pobierają zwrotną kaucję za wynajem, chociaż zdarzają się i takie, które tego nie praktykują.

Ceny wynajmu busów

Bus można wynająć w bardzo atrakcyjnej cenie, wystarczy skorzystać z dobrej oferty wypożyczalni. Ogólny koszt wynajęcia busa jest ustalany indywidualnie, w każdym wypadku podana jest stawka dniowa lub godzinowa. W przypadku wynajmu busa na uroczystość, pod uwagę jest brana stawka godzinowa, w przypadku wyjazdu na wakacje wypożyczonym busem pod uwagę jest brana stawka dniowa.

Zwykle koszty wynajęcia busa na dzień wahają się w granicach od 200zł do 400zł, w zależności od jego wielkości i wyposażenia. Można dodatkowo dopłacić parędziesiąt złotych i wynająć busa z kierowcą. Stawka zmienia się na korzyść klienta, gdy wynajmuje ona busa na długi termin.

Wynajem busa na tydzień

Najbardziej korzystny jest Wynajem busa na tydzień. W takiej sytuacji za cały tydzień nie zapłaci się więcej niż 1400zł.

Taka opcja przyda się na wyjazd wakacyjny. Można tak zaoszczędzić dużo pieniędzy i cieszyć się spokojną i bezpieczną podróżą na zasłużony urlop.