Skip to content Skip to footer

Luksusowe pływające domki nad morzem

Kto nie marzy o tym, by codziennie rano budził go szum jeziora. Teraz takie marzenie można zrealizować wynajmując luksusowy domek nad morzem.

Luksusowe domki nad morzem w Mielnie.

Luksusowe domki nad morzem, które usytuowane są na wodzie możemy znaleźć w nadmorskiej miejscowości Mielno. Domki te położone są na jeziorze Jamno w odległości 300 metrów od Morza Bałtyckiego. Największą atrakcją wyjazdu w takie miejsce jest przede wszystkim przepiękny widok, który można podziwiać przez ogromne szyby. osoby spędzające tam czas mają wrażenie, jakby pływały po jeziorze a oprócz tego każdy domek jest wyposażony w pływający taras wychodzący w głąb jeziora. Luksusowe domki w Mielnie posiadają kominki, dzięki czemu można spędzić tam czas o każdej porze roku. Wyposażenie takich domków jest bardzo bogate a oprócz tego otrzymujemy dodatkowo saunę, jacuzzi oraz własną motorówkę. Domki te są idealnym pomysłem na spędzenie niezapomnianych wakacji jak również i weekendu.

Domki luksusowe pływające – Mierzeja Dąbkowice.

Jest to kolejna propozycja luksusowego spędzenia czasu nad morzem. Domki te znajdują się nad jeziorem Bukowo i tak samo jak w przypadku tych położonych w Mielnie zachwycają swoją doskonałością. Domki pływające w tej miejscowości posiadają przeszkloną ścianę, dzięki której można podziwiać niesamowite widoki. Taras w tego typu obiektach prowadzi prosto do jeziora, co sprawia ogromną frajdę osobą lubiącym kąpiele w jeziorze. Dla bardziej aktywnych osób istnieje możliwość wynajęcia łódki czy jachtu. Wyposażenie domków jest na najwyższym poziomie a ilość miejsc sprawia, że możemy przyjechać nawet w 6 osób.

Luksusowe domki pływające nad morzem – atrakcje i udogodnienia.

Oprócz tego, że domki te przyciągają swoim luksusem i pięknymi widokami posiadają również bogatą ofertę atrakcji. Dla najmłodszych w obiekcie znajduje się basen, plac zabaw, plaża, a nawet park linowy. Starsze dzieci mogą skorzystać dodatkowo z kajaków czy rowerków wodnych, a także boisk do różnych gier sportowych. Obiekty pływające wyposażone są w płytę indukcyjną, dzięki której możemy przygotować posiłek kiedy tylko mamy na to ochotę. Restauracja posiada specjalne menu dla dzieci jak również udostępnia dla klientów np.: podgrzewacz do butelek. Cały obiekt stworzony został tak, aby zapewnić osobom przyjeżdżającym jak najwięcej komfortu i móc spełniać wszystkie zachcianki przebywających.

Jeśli chcemy spędzić niesamowity czas warto wybrać na odpoczynek w takie miejsca, by choć na chwilę zaznać odrobiny luksusu w niesamowitej scenerii.