Skip to content Skip to footer

Księżniczka xxl

Wszyscy znamy bajkę o dziewczynie, której życie zmienił szklany pantofelek. W prawdziwym świecie garderoba także ma iście magiczne zdolności. Dobrze dobrane suknie ślubne dla puszystych potrafią, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zmieniać swoje posiadaczki w księżniczki.

Brzydkie kaczątko wychodzi za mąż

Panie mają tendencję do skupiania się głównie na mankamentach swojej własnej urody. Nawet modelki walczą z kompleksami, a w procesie samoakceptacji wcale nie pomaga wszechobecny retusz i kult ciała nieskalanego ani jednym rozstępem. Kobiety, które zmagają się z ponadprogramowymi kilogramami nierzadko czują się przez to jak brzydkie kaczątka pośród majestatycznych łabędzi prosto z siłowni. Na szczęście niezależnie od typu sylwetki, wychodząc za mąż każda pani ma szansę poczuć się jak w bajce. Suknie ślubne plus size już niejednemu kaczątku pomogły rozwinąć skrzydła.

Kopciuszek

Wielu producentów odzieży codziennej po macoszemu traktuje rozmiary powyżej L, a przecież ten sam krój, czy faktura materiału nie prezentują się równie dobrze na każdej sylwetce. Tym samym często większe ubrania zaburzają proporcje sylwetki, skrywają jej atuty, a uwypuklają niedoskonałości. Inaczej jest w przypadku firm szyjących suknie ślubne xxl. Tutaj producenci dbają o każdy detal kreacji, odpowiedni krój i dobór tkanin. Suknie ślubne plus size za pomocą tiulu i koronki mogą zmienić Kopciuszka w królową balu.

Księżniczka

Nie bez przyczyny jeden z najpopularniejszych modeli kreacji dla panny młodej nazywa się „princessą”. Suknie ślubne xxl również występują w tym kroju i dzięki zastosowaniu gorsetu modelującego talię faktycznie panie czują się w nich jak księżniczki. Rozkloszowany dół stylizacji dyskretnie ukrywa dodatkowe centymetry w biodrach, a podkreślony biust odwraca uwagę od wszelkich mankamentów sylwetki. Panie chwalą ten model także za wygodę i niekrępowanie ruchów w tańcu.

Zbliżający się dzień zamążpójścia wcale nie musi skazywać kobiety na drakońską dietę i długie godziny na siłowni. Wszakże partner pokochał swoją przyszłą żonę dokładnie taką jaka jest – ozdobioną niteczkami rozstępów, perfekcyjnie niedoskonałą i właśnie dlatego piękną. Teraz tylko pora, by przed złożeniem przysięgi i ona spojrzała na swoje odbicie w lustrze z miłością, w czym pomagają dobrze dobrane Suknie ślubne dla puszystych.