Skip to content Skip to footer

Kierowca na imprezie

Wielu z nas posiada prawo jazdy – często też jeździmy do pracy, do sklepów i… właśnie na imprezy. Lubimy tam być, tam są nasi przyjaciele i znajomi, mamy czas się zrelaksować i odprężyć, jednakże…

Alkohol? Nie, prowadzę…

Niestety nie możemy sięgnąć po alkohol. Niby nie jest to w żaden sposób poważna sprawa, każdy doskonale to rozumie, lecz jednak za każdym razem zapada niezręczna cisza, kiedy gospodarz pyta się, co pijemy, a my odpowiadamy, że tylko sok… Czy coś możemy z tym zrobić, jakoś wydostać się z tego kłopotliwego położenia?

Niektórzy na pewno powiedzą, że możemy po prostu nie przyjechać na imprezę. Inni, że przecież zawsze możemy zdecydować, że samochód zostawiamy w domu. Jednakże często powody, dla których przyjechaliśmy samochodem nie są tak proste, by zastosować takie rozwiązania. Czasem musimy rano dotrzeć do pracy, odwieźć kogoś, bierzemy jakieś leki albo jesteśmy bardzo zmęczeni i nie chcemy pić.

Drinki bezalkoholowe? Świetnie!

Idealnym rozwiązaniem problemu wydają się być drinki bezalkoholowe. Co to jest? Są to napoje, które smakiem i zapachem imitują idealnie popularne drinki, jednak nie zawierają ani grama alkoholu. Nie napotkamy żadnych problemów szukając drinków bezalkoholowych o smaku malibu, mojito, sex on the beach i innych.

Czy to jest dobre rozwiązanie? Oczywiście! Przede wszystkim zaś zawsze dzięki takiemu drinkowi bezalkoholowemu możemy udawać, że pijemy alkohol. Możemy także powiedzieć o tym, że dziś nie pijemy naszym znajomym i wówczas siedząc z drinkiem bezalkoholowym będziemy wyglądać naturalniej i czuć się lepiej. Ponadto – drinki bezalkoholowe są po prostu smaczne – miło będzie je pić.

Sklep monopolowy? Tak, właśnie tu!

Pozostaje już zatem tylko pytanie, gdzie możemy znaleźć takie drinki bez alkoholu. Odpowiedź może być zaskoczeniem dla wielu osób, bowiem spokojnie, bez żadnych problemów możemy znaleźć je w każdym sklepie monopolowym Znajduje się tam specjalne stoisko z napojami bez procentów. To jednak nie wszystko. Takie napoje są zazwyczaj dostępne również w marketach i lokalnych, większych sklepach.

Jak zaś spożywać taki napój? Jest on zazwyczaj sprzedawany w postaci butelki lub puszki. Tak jak go kupujemy, możemy też od razu spożywać – drinki bez alkoholu idealnie się wówczas nadają do grilla czy jakiś imprez na zewnątrz. Jednakże warto również rozważyć przelanie ich do ładnie ozdobionej szklanki – wtedy świetnie pasują do przyjęcia w domu. Poza tym miło jest pić ładnie podanego drinka, nawet jeśli nie zawiera on alkoholu.

Jak zatem widać – warto zainwestować w drinki bezalkoholowe! To wspaniałe dopełnienie imprezy.

Artykuł powstał we współpracy z Bezalkoholowe.com