Skip to content Skip to footer

Kalendarze trójdzielne- sposób na dobrą organizację

Kalendarze trójdzielne należą do najpopularniejszych kalendarzy ściennych, ze względu na ich praktyczny rozkład wizualny. Sprawdzają się zatem nie tylko w domu, ale również w szkole czy biurze. Posiadają trzy oddzielne kalendaria: miniony, aktualny oraz przyszły miesiąc. Umieszcza się je na wspólnej tekturze, która stanowi doskonałą powierzchnię reklamową. Jak przedstawia się przy tym cena kalendarzy trójdzielnych?

Przejrzysty kalendarz trójdzielny

Jest on doskonałym rozwiązaniem dla osób, które pragną szybkiego wglądu w swoje bieżące oraz przyszłe plany. Dostępne formaty pozwalają zaś na dobrane produktu, na miarę indywidualnych potrzeb.

Na lakierowanym podkładzie, umieszczane są trzy dwunasto- stronicowe kalendaria. Orientację w czasie ułatwia dodatkowe, ruchowe okienko, dzięki któremu można zaznaczyć aktualną datę w kalendarzu.

Jalendarz trójdzielny cena posiada zaznaczone najważniejsze święta, do których wykorzystano pogrubioną czcionkę. Dzięki temu kluczowe daty pozostają zawsze z zasięgu. Niezwykle przydatne okazują się również informacje na temat obchodzonych w danym dniu- imienin. W ten sposób można pamiętać o swoich bliskich czy znajomych, w tym ważnym dla nich dniu.

Kalendarze trójdzielne cena

Cena tego rodzaju produktów, podobnie jak innych artykułów papierniczych, jest w dużej mierze uzależniona od ilości zamawianych nakładów. Im są one większe, tym cena jest bardziej przystępna. Przy zakładanym niskim nakładzie, który zaczyna się od 10 sztuk na kalendarze trójdzielne, cena zaczyna się od 100 zł wzwyż. Cały czas chodzi tutaj o produkty kupowane bezpośrednio w drukarni, nie zaś tradycyjnych sklepach detalicznych.

Kalendarz trójdzielny producent

Zakup tego rodzaju produktów bezpośrednio u ich producenta daje gwarancję, że będą one odpowiednio spersonalizowane. Mogą one stanowić bowiem doskonały upominek dla pracowników firmy, pełniąc jednocześnie funkcję dyskretnej reklamy. Wybierając zatem biznesowy kalendarz trójdzielny, producent może umieścić na nim logo firmy, wraz ze sloganem i danymi kontaktowymi.

Decydując się na zakup kalendarza trójdzielnego od producenta można również uczynić z niego produkt bardziej ekskluzywny, dzięki zastosowaniu odpowiedniej gramatury papieru czy wysokiej jakości laminowania. Można w ten sposób sprawić, że kalendarz trójdzielny będzie doskonale reprezentował firmę na zewnątrz.