Skip to content Skip to footer

Jakie są zalety korzystania z przewozów busami?

Przewozy busami w systemie door to door mają same zalety. Są wygodne, praktyczne i w atrakcyjnych cenach. Do tego są bezpieczne i łatwe w rezerwacji. Dlaczego cieszą się coraz większą popularnością? Czy z czasem, przewozy z www.efectbus.pl, wyprą tradycyjne autobusy długodystansowe?

Komfort

Trasa za granicę to mnóstwo kilometrów, które należy pokonać siedząc cały czas w tej samej pozycji. Jest to ogromne obciążenie dla kręgosłupa, które powinno zostać zniwelowane. W przewozach zamawianych na www.efectbus.pl, można tego uniknąć tej niewygody. Dlaczego?

W busach zamontowane są fotele lotnicze, które można rozłożyć, tak by wygodnie się na nich położyć. Zapewniają też właściwe podparcie dla karku i głowy. Dzięki temu, godziny spędzone w busie nie odbijają się negatywnie na zdrowiu i samopoczuciu pasażerów.

Klimatyzacja

Wydaje się, że jest to oczywisty must have każdego nowoczesnego pojazdu. Faktycznie, busy Mercedes Sprinter, jakie ma w swojej flocie Efectbus są wyposażone w sprawną i wydajną klimatyzację.

Ma ona kluczowe znaczenie, gdy podróżuje się latem i wiosną. Upalne temperatury, mogą dać nieźle w kość. Powodują senność i odwodnienie.

Niestety, w tradycyjnych autobusach klimatyzacja jest najczęściej niesprawna lub nie jest włączana w obawie o podniesienie spalania paliwa. Koszty jej użytkowania, stają się ważniejsze niż komfort pasażerów.

Door to door

„Door to door” oznacza, że przewóz odbywa się z wyznaczonego miejsca, np. domu – aż do wyznaczonego celu, który też jest indywidualnie wybraną lokalizacją. W dosłownym tłumaczeniu znaczy to „od drzwi, do drzwi”.

To rozwiązanie wpływa na wzrost bezpieczeństwa pasażerów, którzy nie muszą szukać innych środków transportu, po dotarciu na dworzec docelowy. Bus zatrzymuje się w dokładnie wskazanym miejscu. Bez błądzenia i pytania o drogę.

To szczególnie ważne dla osób, które podróżują z bagażem i nie chcą go dźwigać. Kierowca zatrzyma się pod właściwym adresem, więc walizki wystarczy wnieść do środka, nie przejmując się tym, że któraś się zgubi.

Cena

Zorganizowane przewozy są tańsze niż jakakolwiek inna forma transportu. Oczywiście, należy pamiętać że w cenę biletu są wliczone dodatkowe udogodnienia i usługi, które są niedostępne dla pozostałych rodzajów przewozu.

Ponadto, dobry przewoźnik oferuje atrakcyjne rabaty na świadczone przez siebie usługi. Powinien dbać o stałych Klientów i mieć dla nich przygotowaną specjalną ofertę. Powinny to być rabaty i ulgi – za zapłatę z góry, za wykupienie biletu w dwie strony, a nawet jako docenienie stałego klienta.