Skip to content Skip to footer

Jak znaleźć nocleg w Wiśle?

Wisła to jedna z miejscowości, która w ostatnich latach stała się niezwykle popularnym miejscem wypadowym dla wieku Polaków. Do Wisły warto przyjechać zimą, aby pojeździć na nartach. Także poza sezonem zimowym jest wiele atrakcji, które czekają na turystów spragnionych pieszych wędrówek.

Wisła noclegi – gdzie szukać ofert?

Przed wyjazdem należy oczywiście zarezerwować pokój. Pokoje Wisła można rezerwować w hotelach, pensjonatach lub kwaterach prywatnych. Baza noclegowa jest naprawdę obszerna. Wisła noclegi oferuje w różnych przedziałach cenowych. Wisła noclegi dostępne są już od 30 złotych za osobę.

Rezerwację najlepiej zrobić przez Internet. Przed wpłaceniem zaliczki należy przeczytać opinie o danym miejscu. Najlepiej szukać noclegów na sprawdzonych portalach internetowych, które weryfikują wstępnie każdego ogłoszeniodawcę.

Noclegi Wisła i okolice

Z racji dużej popularności Wisły często może się zdarzyć, że nie będzie miejsc noclegowych w samym mieście. Na szczęście w okolicach są miejscowości, które także posiadają szeroką ofertę noclegową.

Noclegi Wisła i okolice czasami można znaleźć w niskich cenach w ofertach last minute. Zdarza się tak, że ktoś odwołuje z różnych przyczyn przyjazd i miejsce się zwalnia. Dlatego warto nawet w sezonie urlopowym sprawdzać oferty.

Atrakcje w Wiśle

Najwięcej osób przyjeżdża do tej pięknej miejscowości zimą. Liczne trasy narciarskie przyciągają miłośników białego szaleństwa. Wisła leży u podnóża Baraniej Góry, na którą prowadzą liczne szlaki. Beskid Śląski ma wiele ciekawych tras turystycznych, które można przemierzać godzinami zarówno zimą, jak i latem.

Obowiązkowo należy zobaczyć skocznię Adama Małysza oraz aleję gwiazd sportu. Jest tam także piękny wodospad, deptak i park zdrojowy.

Wisła zimą i latem

Wielu osobom Wisła kojarzy się najczęściej z zimowym wyjazdem. Jednak góry można zwiedzać także latem. Jest to szczególnie polecane osobom z małymi dziećmi i starszym. Szlaki turystyczne są w sezonach letnich nieco mniej oblegane niż zimą.

Wisła ma wiele atrakcji, które można zwiedzać każdą porą roku. Liczne restauracje, pyszne jedzenie, miejsca dla dzieci i osób starszych, aktywnych i tych mniej ruchliwych – to wszystko czeka na turystów z całej Polski i nie tylko.