Skip to content Skip to footer

Eleganckie damskie torebki na lato

Lato to czas, w którym stawiamy jednak na swego rodzaju swobodę. Chcemy ubrać się lżej, założyć nieco bardziej kolorowe stroje. Jednak z drugiej strony nadal chcemy zachować klasę- nie ubrać się pstrokato, nie założyć kiepsko dobranej materiałowej torebki. Jak znaleźć się po właściwej stronie granicy? Na ile luzu możemy pozwolić sobie przy torebkach na poszczególne okazje?

Torebki damskie do pracy

Zacznijmy od torebek do pracy. Jakie będą eleganckie damskie torebki na lato do pracy? Przede wszystkim warto zrezygnować z klasycznej czerni na rzecz pustynnego beżu, ciepłego brązu czy nawet pastelowego niebieskiego. Co więcej można postawić na nieco orientu. Szczególnie ciekawe są tutaj modne torebki na lato wykonane ze skóry wielbłąda albo też z wytłoczonymi ciekawymi wzorkami. dobre także prezentują się zamiast klasycznych aktówek czy łódek nieco lżejsze fasony.

Torebki damskie na plażę

A jakie eleganckie damskie torebki założymy na plażę? Tu oczywiście królują torebki damskie z wikliny albo z materiału wykonane w stylu shopper bag. Są duże, pojemne i wygodne. Co zaś ważniejsze – nie brudzą się na plaży, nie przykleja się do nich mokry piasek. Warto zastanowić się nad właśnie taką torebką, wzbogaconą dodatkowo w paski bardzo modne w tym sezonie albo jakąś ciekawą grafikę.

Modne torebki na lato na wieczorne wyjścia

Jakie zaś torebki najlepiej nadadzą się na wieczorne wyjścia? Otóż tu najlepiej sprawdzą się oryginalne torebeczki w stylu boho albo kowbojskim. Te torebki damskie z frędzlami albo w kształcie woreczka zawieszonego na ramię, doskonale będą pasować do zwykłych dżinsów i t- shirtu.

Eleganckie damskie torebki na zakupy

A jaką torebkę wziąć idąc na zakupy? Tu ponownie najlepiej sprawdzi się duża, jednokomorowa torebka. Może ona być wykonana z materiału albo lekkiej i delikatnej skóry. Ważne natomiast jest to, aby postawi na bardziej żywe i radosne kolory. Lato to jedyna pora, w której spokojnie można założyć torebkę w barwie dojrzałej maliny, soczystej cytryny czy zielonego ogórka. Co więcej takie torebki mogą mieć również ciekawe napisy i rysunki. Warto naprawdę to wykorzystać!

A przede wszystkim pamiętajmy, żeby nie kierować się sztucznie tym, które torebki damskie są modne. Wybierzmy to, co nam się naprawdę podoba, w czym się dobrze czujemy i co do nas pasuje!