Skip to content Skip to footer

Długotrwały wynajem samochodów łódź – największe zalety

Długotrwały wynajem samochodów łódź, najprościej rzecz mówiąc, to odpłatne użytkowanie wypożyczonego pojazdu przez dłuższy okres czasu. W Polsce wynajem długotrwały najczęściej zawierany jest na okres przynajmniej 24 miesięcy. Minimalny okres wynajmu auta, może być oczywiście zdecydowanie niższy, a dolna granica zależy tak naprawdę od konkretnej wypożyczalni samochodu. Na czas trwania umowy, klienci mogą wynajmować dowolny wybrany przez siebie samochodów i co warte zaznaczenia auto nie podlega zmianie podczas trwania umowy.

Popularność wynajmu długoterminowego w Polsce

W naszym kraju, praktycznie każda profesjonalna wypożyczalnia samochodów łódź, wprowadza do swojej oferty wynajem długoterminowy. Rozwiązanie to w Polsce z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem i coraz częściej wypiera z rynku popularny leasing. Długoterminowy wynajem samochodów łódź posiada bardzo wiele zalet i kilka drobnych wad o których należy pamiętać, zwłaszcza jak planuje się skorzystać z tego rozwiązania.

Największe zalety wynajmu długoterminowego

Wynajem długoterminowy, to doskonała propozycja jaką prowadzi http://nordynski-rent.pl/ nie tylko dla dużych firm korporacyjnych, ale również dla niewielkich, lokalnych przedsiębiorstw. Z rozwiązania tego mogą skorzystać również klienci indywidualni, którzy mogą przebierać w bardzo wielu markach samochodów. Miesięczne opłaty za wynajem długoterminowy są przeważnie dużo niższe, niż tradycyjny leasing. Profesjonalna wypożyczalnia samochodów łódź może zaoferować oprócz finansowania auta, również kompleksowe serwisowanie oraz zarządzanie flotą w takim zakresie administracyjnym, prawnym, technicznym i operacyjnym.

Dodatkowe korzyści wynikające z wynajmu długoterminowego

Firmy wszystkie opłaty miesięczne mogą oczywiście wliczać w koszta prowadzonej działalności gospodarczej, dzięki czemu znacząco obniża się podatek dochodowy. Pamiętać należy również i o tym, że wynajem długoterminowy nie osłabia zdolności kredytowej. Wypożyczalnia samochodów łódź rzadko kiedy sprawdza również zdolność kredytową firm i klientów prywatnych. Wynajem długoterminowy wiąże się również z uproszczoną księgowością, więc jest to dobre rozwiązanie dla osób, które nie lubią papierkowej roboty.