Skip to content Skip to footer

Bielizna ekskluzywna – bo to, co niewidoczne, nie musi być nijakie!

Zima to czas, kiedy na zewnątrz jest coraz chłodniej, biały puch pokrywa świat a ludzie chodzą poubierani na cebulkę. Jednak to co na zewnątrz jest niewidoczne, może zostać odsłonięte podczas romantycznego wieczoru przy winie. O czym mowa? O bieliźnie! Jednak nie o takiej zwykłej a naprawdę ekskluzywnej.

Ekskluzywna bielizna damska

Przede wszystkim należy rozpocząć od tego, że słowo „ekskluzywna” nie oznacza wyuzdana, erotyczna. Owszem – bielizna może być – a nawet powinna być – seksowna, przykuwająca wzrok ukochanego, jednak nie zawsze musi być wulgarna. Nie o to tu chodzi. Ekskluzywna bielizna, to bielizna z klasą. To bielizna ze świetnej jakości materiałów, które nie będą podrażniać intymnych stref, nie będą uciskać. Ekskluzywna bielizna damska to bielizna podkreślająca walory kobiecego ciała.

Idealnie dobrany biustonosz – podkreślający biust kobiety, zbierający piersi – bez względu na ich rozmiar. Ekskluzywny biustonosz powinien idealnie przylegać do ciała, podnosić piersi, być z jednej strony wygodny a z drugiej przyciągający wzrok mężczyzny, któremu będzie dane oglądać partnerkę w nim właśnie.

Pięknie podkreślające pupę majteczki – nie koniecznie stringi! Nawet figi mogą być seksowne, jeżeli są odpowiedniego rozmiaru i dobrej jakości materiału. Ekskluzywna bielizna to również taka, która ukryje wszelkie mankamenty! Naprawdę seksowne majtki z wyższym stanem istnieją i mają się naprawdę świetnie. Coraz więcej kobiet jest świadomych swoich walorów i mankamentów. Chcąc wypaść jak najlepiej przed mężczyzną, sięgają po piękne majtki uciskowe – wykonane na przykład z koronki, który ukrywają co ukryć mają i podkreślają to, co podkreślić mają. W tym tkwi sekret – w doborze idealnej bielizny do figury kobiety.

Producent bielizny damskiej

Jednym z producentów bielizny ekskluzywnej jest firma Corin. Jest to firma polska, która skupia się na dość prostych rozwiązaniach ale niezwykle eleganckich. Producent ten kieruje swoją produkcję do kobiet w różnym wieku i o różnych rozmiarach. Nawet kobiety o okrąglejszych kształtach, znajdą tutaj coś dla siebie. Biustonosze nawet do miseczki G, H czy I i obwodzie pod biustem nawet do 150 cm. Corin nie ma ograniczeń – dba o każdą kobietę i chce, by każda czuła się wyjątkowo w jego bieliźnie.

Corin, jako producent bielizny damskiej, w sprzedaży ma nie tylko biustonosze i majtki ale również seksowne koszule nocne i piżamy a także stroje kąpielowe. Wszystko wykonane jest naprawdę dokładnie i starannie. Bielizna Corin przypadnie do gustu każdej kobiecie, gdyż Corin dostosowuje swoją produkcję do istniejących trendów, nie zapominając jednak o klasyce i ponadczasowych modelach.