Skip to content Skip to footer

Aplikacje z głową

Z każdej strony jesteśmy zalewani falami „przydatnych” aplikacji, „niezbędnych” narzędzi i „nieocenionych” dodatków do naszych smartfonów. Pobieranie wszystkiego, co nam najdzie w ręce jest złym wyjściem, ponieważ bardzo szybko zaśmiecimy swoje urządzenie niepotrzebnymi plikami.

Warto oddzielić „ziarno od plew” i wybierać z głową

To nie tylko kwestia spowolnienia naszego telefonu, ale także krótszy czas działania baterii – wyświetlane reklamy często są w formie filmików, z głośnym dźwiękiem, co w dużym stopniu będzie zużywać energię naszego smartfona. Jest to z pewnością jeden z głównych elementów wpływających negatywnie na pracę naszego urządzenia, dlatego wybierając i instalując aplikacje, powinniśmy zwrócić uwagę na ich charakter. A jeśli nam się nie spodoba i uznamy ją za szkodliwą – powinniśmy ją odinstalować, aby nie zaśmiecać niepotrzebnie naszego smartfona.

Bezpieczne aplikacje na przykładzie Snapchat FAQ

Jeśli posiadamy telefon z systemem android, z pewnością znajdziemy mnóstwo przydatnych narzędzi, które ułatwią nam pracę i komunikację z inną osobą. Na szczególną uwagę powinny zasługiwać te drugie, które biją rekordy popularności. Komunikacja w ogromnej mierze przeniosła się w świat wirtualny, dlatego będą one się cieszyć nieustającą sławą. To nie tylko „facebookowy” Messenger czy What’s App, ale przede wszystkim popularny „Snap”. Snapchat dodatki posiada bardzo rozbudowane i zróżnicowane. Wszystkie ich szczegóły poznamy przeglądając popularne snapchat faq, czyli „frequently asked questions”. Komunikatory internetowe są niezwykle rozbudowane i wciąż ulepszane. Przykładem może być tutaj nie tylko Facebook, ale także wspomniany Snapchat dodatki i inne szerokie funkcje są wciąż w nim ulepszane. Czy aplikacje „androidowskie” będą obsługiwane przez komputery? W dużej mierze tak. Jednym z wyjątków może być właśnie Snapchat komputer, którego nie będzie obsługiwać ze względu na specyfikę samej aplikacji. Sami twórcy aplikacji starają się, aby jak największa liczba urządzeń była zdolna uruchomić komunikator. Stąd też plany aby Snapchat komputer jednak obsługiwał. Póki co jednak użytkownicy tej popularnej aplikacji muszą ograniczyć się do korzystania jedynie z ekranu swojego smartfona.