Skip to content Skip to footer

Skoki ze spadochronem, nie są tak straszne jak myślisz

Skoki ze spadochronem wiążą się z obecnością sporej wysokości. Nie stoisz już bowiem na dachu swojego domu czy na ostatnim piętrze najwyższego wieżowca, jaki kiedykolwiek widziałeś. Stoisz na wysokości, z której nie wiadomo czy bliżej do jądra ziemi czy do kosmosu.

Czy myślisz, że strach jest silniejszy?

Wykonałem kilka skoków na bungee, ale bardzo się przestraszyłem. Myślę, że tego skoku już nigdy nie powtórzę, a z większej wysokości nie dam rady nic zrobić.Skoki, wbrew obaw często kończą się dobrze. Ale kiedy wracasz do domu i trochę się zastanawiasz, twoja wyobraźnia zaczyna działać. Wtedy myślisz o wszystkim, co mogło pójść nie tak… Pomyśl o… a jeśli tak… i nie wspominając o tym… To jest zupełnie normalne.

Wszyscy tam byliśmy, więc naprawdę mam na myśli wszystkich. Umieść swoją wyobraźnię w pudełku i daj jej urlop. Nie pozwól by pracowała więcej niż Ty. Przekonasz się, że po odbyciu kursu spadochronowego, wszystko pójdzie dobrze. Nawet jeśli czujesz, że ciężar w żołądku jest nie do zniesienia. W miarę postępów w programie, dyskomfort będzie stopniowo zmniejszał się i coraz bardziej wpływał na radość i szczęście. To właśnie sprawia, że ​​wszyscy skoczkowie są szczęśliwi jak dzieci.

Dlaczego warto zacząć skakać?

Pokonasz własne lęki, pokażesz sobie, że niezależnie od tego jak się boisz, dasz radę i wszystko będzie dobrze. Kurs spadochronowy, przygotuje Cię na podjęcie nowego, ekscytującego wyzwania, w dodatku pod okien specjalistów. Zostaniesz przygotowany na kontakt z dużymi wysokościami, zaopatrzony w specjalistyczny sprzęt, a także zapoznany z zasadami, które zagwarantują Ci bezpieczeństwo.

Jeśli myślisz, że to nie dla Ciebie to może właśnie czas zmienić zdanie. Każdy bał się kiedyś nawet jazdy na rowerze czy pierwsze dnia w szkole. Pamiętaj, strach to tylko uczucie. Kurs spadochronowy, to wyzwanie, którego musisz spróbować.

To chyba już nie ten wiek.

Myślę, że to zdanie da się skwitować innym równie trafnym. Jak nie teraz to kiedy, innego życia już nie będzie. Wykorzystaj to co jest tu i teraz. Skąd wiesz, że nie będzie to jedna z lepszych decyzji. Kurs spadochronowy, to narzędzie, które pozwoli Ci na podjęcie nowej aktywności.

Daj sobie szanse na spróbowanie nowej aktywności i przeżycie podniebnej przygody. Koniec końców, będziesz miał najlepsze historie do opowiadania wśród ludzi, którzy jeszcze będą się emocjonowali ostatnim meczem piłki nożnej.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z PL Strefy.