Skip to content Skip to footer

Skok w tandemie ze spadochronu

Współcześnie szalenie popularne są różnego rodzaju sporty ekstremalne, podczas których można sprawdzić wytrzymałość swojego organizmu oraz hart ducha. To taki sposób na rozwój osobisty i przekraczanie tak zwanej strefy komfortu. Robienie czegoś, co jest nowe i wymaga odwagi, to sposób na więcej emocji w życiu i świetną zabawę.

Skoki tandemowe, czyli szaleństwo kontrolowane

Skoki tandemowe ze spadochronem to doskonały pomysł dla ludzi szukających prawdziwych wrażeń, którzy pragną przy tym wszystkim zachować pewne granice bezpieczeństwa i kontroli. Skok ze spadochronem w tandemie to opcja dla osób, które chcą przeżyć lot ze spadochronem, jednak nie mają ukończonych odpowiednich szkoleń, by skakać samodzielnie. Skoki tego typu organizowane są we wszystkich większych ośrodkach w Polsce, skacze się zawsze w przypadku dobrych warunków atmosferycznych. Warto zatem zgłaszać się z pewnym wyprzedzeniem i po prostu oczekiwać na telefon zwrotny wtedy, gdy pogoda dopisze.

Ile kosztuje skok w tandemie?

Skoki tandemowe ze spadochronem to dosyć droga impreza, ale jakże pełna wrażeń i emocji nie do zapomnienia. To zatem doskonała inwestycja w rozrywkę na najwyższym poziomie, która będzie przeżyciem jedynym w swoim rodzaju. Pojedynczy skok ze spadochronem w tandemie kosztuje najczęściej około 600 lub 700 zł. To zatem stosunkowo dużo jak za dosłownie kilka chwil lotu w powietrzu, jednak trzeba wziąć wszystkie czynniki pod uwagę. Aby skoczyć ze spadochronem w tandemie trzeba mieć opiekę doświadczonego skoczka, trzeba przejść krótkie wstępne szkolenie oraz wyfrunąć w powietrze. Kilka chwil to zatem sporo organizacji i logistyki po stronie firmy zajmującej się organizowaniem skoków w tandemie.

Dla kogo skok w tandemie?

Komu spodoba się skakanie ze spadochronem w tandemie? Często tak silnych wrażeń szukają ludzie, którym brakuje w życiu emocji i czegoś nowego. Kiedy życie staje się zbyt nudne i wkrada się w nie stagnacja, dobrze jest zrobić dla siebie coś innego. Skoki w tandemie to zatem sposób na rozrywkę dla osób szukających nowych sposobów na świetną zabawę, na odrobinę adrenaliny i prawdziwych wyzwań. To nie jest sposób na odpoczynek i relaks, chociaż przez tych kilka chwil, lecąc można rzeczywiście przeżyć najwspanialsze uczucia w swoim życiu.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z PL Strefy.