Skip to content Skip to footer

Restauracje hotelowe

Do skorzystania z oferty danego hotelu skłaniają klientów różne czynniki. Standard, jakość obsługi, lokalizacja i dostępność, ceny. Jedną z najważniejszych rzeczy, jaka przyciąga hotelowych gości, jest jednak poziom hotelowej restauracji i serwowane w niej dania.

Restauracje hotelowe – współczesna międzynarodowa kuchnia z nutą luksusu

Restauracje większości hoteli na świecie oprócz lokalnych specjałów oferują w swoich menu bardzo podobne dania. W związku z tym, że przybywają do nich goście z całego globu, oferowana kuchnia jest uniwersalna i śmiało może być nazwana międzynarodową. To, co wyróżnia poszczególne restauracje, to nie wybór, a jakość oferowanych dań.

Zarządy hoteli nie szczędzą środków na zatrudnienie pierwszoligowych szefów kuchni, których zadaniem, oprócz zapewnienia jak najwyższego poziomu obsługi i posiłków, jest stworzenie menu, które przyciągnie gości, i rozsławi serwowaną w nich kuchnię. Nierzadko hotelowe restauracje figurują na pierwszych miejscach list najbardziej polecanych restauracji świata.

Hotel Lamberton – kuchnia na międzynarodowym poziomie

Restauracja zlokalizowanego w podwarszawskim Ołtarzewie Hotelu Lamberton jest dobrym przykładem restauracji z powodzeniem spełniającej światowe standardy. Zatrudnieni tam świetni kucharze potrafią nawet najbardziej znane dania międzynarodowej kuchni zmienić w prawdziwe kulinarne ciekawostki, które zadowolą najwybredniejszych smakoszy.

W tym miejscu warto wspomnieć, że w restauracji Hotelu Lamberton coś dla siebie znajdzie absolutnie każdy, a wykwalifikowana kadra w każdym momencie gotowa jest na przygotowanie dań spoza karty. Dostępne są dania wegańskie i wegetariańskie, dania bezglutenowe, dietetyczne i wiele innych. Pełną ofertę restauracji Hotelu Lamberton, można znaleźć pod adresem: https://www.hotellamberton.pl/home/

Inne korzyści wyboru restauracji hotelowej

Dość często restauracje hotelowe oferują swoim gościom o wiele większy wybór usług, niż pozostałe restauracje. Wynika to z konieczności zadowolenia gustów klientów, którzy często, przynajmniej przez jakiś czas, dla wygody korzystają z ich oferty. Stąd biorą się obecne w nich dodatkowe sale klubowe czy barowe, a także sale zaopatrzone w sprzęt do gry w bilard, umożliwiające spędzenie przyjemnie czasu w eleganckim towarzystwie.

Restauracja podwarszawskiego Hotelu Lambert – informacje dostępne są pod adresem https://www.hotellamberton.pl/home/ – zapewnia swoim gościom możliwość skorzystania z gustownie urządzonej sali klubowej. Raz w tygodniu organizowane są również koncerty muzyki kameralnej.