Skip to content Skip to footer

Powiększanie pośladków – dla kogo?

Powiększanie pośladków nie musi być czystą fanaberią i ślepym podążaniem za nowinkami w modzie, czy w klinikach medycyny estetycznej. Wiele osób decyduje się na skorzystanie z takiego rozwiązania ze względów estetycznych, by dzięki niemu zyskać na pewności siebie i bardziej zaakceptować swoje ciało.

Powiększanie pośladków – jak wygląda zabieg?

Powiększanie pośladków to zabieg, który może przebiegać w różnoraki sposób w zależności od tego, na jaki konkretny zabieg dana osoba się zdecyduje. Możliwości jest kilka, gdyż do wyboru jest modelowanie pośladków poprzez transfer tkanki tłuszczowej. Zabieg ten jest całkowicie bezbolesny, gdyż wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym. Zabieg polega na przeszczepieniu tkanki tłuszczowej z jednej partii ciała w odpowiednie partie pośladków. W przypadku kiedy pacjent nie posiada wystarczającej ilości tkanki tłuszczowej do przeprowadzenia zabiegu, można wówczas skorzystać ze specjalnego preparatu Hyacorp Body Contouring.

Natomiast mniej inwazyjną, a właściwie zupełnie nieinwazyjną metodą jest zabieg prof. Serveda. Wykonuje się go w znieczuleniu ogólnym i jest bardzo szybki, gdyż trwa zaledwie kilkanaście minut. Polega natomiast na wprowadzeniu pod skórę pośladków specjalnych nici, które podnoszą je do góry. Wprowadzenie nici nie wymaga przeprowadzenia operacji, więc po zabiegu nie pozostaje nawet najmniejszy ślad.

Powiększenie pośladków – jaki efekt?

Decydując się na powiększenie pośladków, można uzyskać zadowalające rezultaty, czyli osiągnąć zamierzony efekt w postaci podniesionych i większych pośladków. Osoby, które zauważyły u siebie dysproporcje w tej części ciała, będą mogły cieszyć się z odpowiedniej symetrii. Poza tym wyraźnie uda się uwydatnić tę część ciała, a także ją zrekonstruować, jeśli doszło wcześniej do deformacji pooperacyjnych.

Jeśli chodzi o czas, w którym można zaobserwować efekt zabiegu, to powiększenie pupy będzie widoczne zaraz po przeprowadzonym zabiegu. Jednak pełny efekt będzie widoczny po tygodniu – tyle czasu potrzebuje ciało na pozbycie się obrzęków, a także na to, by preparat znieczulający całkowicie się wchłonął.

Jak powiększyć pupę – kogo zainteresuje zabieg?

Nad tym jak powiększyć pupę najczęściej zastanawiają się osoby, które chciałyby mieć pełne i krągłe pośladki. Korzystając z takiego zabiegu upiększającego, można w prosty sposób wymodelować swoje ciało w taki sposób, by pośladki stały się większe, jednak nie kosztem innych partii ciała. Można mieć bowiem zarówno większą pupę, a przy tym płaski brzuch i wyraźne wcięcie w talii.