Skip to content Skip to footer

Poczuj się dobrze

Luksusowa bielizna damska to coś czego potrzebuje każda kobieta. Wiele pań zaopatruje się jednak u zagranicznych producentów podczas kiedy na ternie naszego kraju jest wiele znakomitych firm zaliczanych do kategorii producenci bielizny polska. Warto więc zapoznać się z ich ofertą zarówno co do bielizny używanej na co dzień, jak i tej erotycznej – dziś coraz popularniejszej.

Producenci bielizny polska

Wśród licznych firm produkujących bieliznę na ternie Polski wyróżniamy kilka największych, które na przestrzeni ostatnich kilku lat przeżywają prawdziwy rozkwit. Są to firmy takie jak: Gaia, Gorteks, Donna czy Kinga. Luksusowa bielizna damska jest produkowana też w coraz popularniejszej firmie Kostar.

W ofercie wszystkich wskazanych firm znajdziemy rajstopy, pończochy, podkoszulki, majtki różnych rodzajów od stringów po figi oraz oczywiście staniki i biustonosze. Coraz popularniejsze na przestrzeni ostatnich kilku lat są też body, stroje kąpielowe oraz związane z erotyczną sferą życia bodystockingi.

Bielizna kobieca seksowna

Erotyczna bielizna produkowana jest obecnie w coraz większych nakładach. Najpopularniejsza bielizna kobieca seksowna to zdecydowanie body oraz bodystocking. Podstawową cechą tego typu odzienia jest występowanie prześwitywania na całości stroju bądź na większej jego części. Prześwituje przede wszystkim biust, który jest najczęściej dodatkowo podkreślony. Kobiece piersi są tu głównym elementem mającym kusić mężczyznę, więc w tym stroju są wyeksponowane.

Co do szczegółów warto zauważyć, że w bieliźnie erotycznej często całkowicie odkryte są pośladki i wagina co ma ułatwić mężczyźnie dostęp do tych miejsc.Różnie bywa z wariantami kolorystycznymi jednakże zazwyczaj body i bodystockingi występują w kolorach czarnym i czerwonym.

Nowinki modowe

W obecnym sezonie znów powraca moda na kreatywne kształty biustonoszy i staników. Producenci posiadają już jednak w sprzedaży ciekawe wzory odpowiadające nowym trendom. Firma Gaia wciąż produkuje serię usztywnianych biustonoszy Full Cup Amber.

Miseczka tego modelu uszyta została z trzech części tworzących kształt koszyka unoszącego piersi. Jest to pozycja nie tylko komfortowa, ale i zapewniająca odpowiednią stabilność. Otwarty dekolt eksponuje kobiecość. U góry miseczki zastosowano stylową, delikatnie nakrapianą, smukłą, koronkę. Dolna część biustonosza zawiera ażurowy plen w kropki dodający uroku i bajkowego klimatu. By zwiększyć stabilność obwodu ciała, zaczep i podtrzymanie całej konstrukcji wykonano z gładkiej mikrofibry i miękkiego fiszbinowego materiału który łagodnie rozkłada się na plecach bez efektu wgnieceń czy uszkodzeń skóry.