Skip to content Skip to footer

Paintball Gliwice – Dlaczego warto w to grać?

Miłośnicy intensywnego wypoczynku na świeżym powietrzu z pewnością docenią możliwości, jakie niesie ze sobą paintball. Jest to gra zespołowa, która w dużym skrócie polega na strzelaniu z pneumatycznych karabinków do przeciwników przy pomocy kolorowych kulek. Kulki te po zetknięciu z przeszkodą lub osobą rozbryzgują się, pozostawiając ślady kolorowej farby. W ten sposób można określić, czy trafienie dotarło do celu.

Paintball Gliwice – kto w to gra?

Wiele osób uważa, że paintball to gra mało poważna i przeznaczona głównie dla młodych ludzi. Jeśli chodzi o paintball Gliwice i inne większe miasta oferują wiele miejsc, w których można oddać się tej pasjonującej rozgrywce. Wbrew pozorom, paintball jest sportem bardzo często wybieranym przez kierowników korporacji. Gra w niego zazwyczaj cały zespół, który ma okazję do doskonalenia swojej pracy zespołowej i budowania więzi poza pracą. Jeśli chodzi o gliwice paintball cieszy się ogromną popularnością zwłaszcza wśród fanów filmów, gier czy książek o tematyce wojennej lub strategicznej.

Paintball Gliwice poligon – czy jest to bezpieczne?

Gra w miejscach takich jak paintball Gliwice poligon dostarcza niezapomnianych emocji i przeżyć. Co jednak z bezpieczeństwem? Eksperci uspokajają, że gra w paintball jest zupełnie bezpieczna, jeśli tylko jej uczestnicy przestrzegają kilku podstawowych zasad. W trakcie gry obowiązuje absolutny zakaz ściągania kasku, nawet jeśli miałoby to trwać sekundę. Kask chroni twarz i uszy przed obrażeniami. Po drugie, odległość z której oddaję się strzał nie powinna być mniejsza niż 6 m. Strzały oddane z mniejszej odległości mogą powodować ból. Warto także przed rozpoczęciem rozgrywki odpowiednio dobrać strój– powinien on zasłaniać całe ciało, nie pozostawiając odkrytych miejsc.

Gliwice paintball – Dlaczego warto w to grać?

Paintball jest doskonałą rozrywką dla osób, które uwielbiają silne emocje i zastrzyk adrenaliny. Pozwala poczuć się jak w ogniu wojny i oderwać się od problemów dnia codziennego. Nic więc dziwnego, że w paintball coraz częściej grają pracownicy wielkich korporacji oraz mężczyźni bawiący się na przykład na wieczorach kawalerskich. Taka gra pozwala pogłębić więzi z zespołem oraz nauczyć się współpracy. Taka impreza w plenerze na pewno nie zostanie zapomniana przez długi czas i będzie tematem wielu rozmów w przyszłości.