Skip to content Skip to footer

Nowoczesny kemping

Coraz więcej osób interesuje się zestawami, które w prosty i szybki sposób przemienią zwykłe auto w samochód kempingowy. Do zabudowy camper van przyda się osobom, które uwielbiają dalekie wyprawy w nieznane i które chcą mieć wszystko w zasięgu ręki. Jaki jest koszt takiej zabudowy? Gdzie można zamówić odpowiednie modele? Poniżej odpowiedź.

Kilka kroków do Zabudowy camper van

Co ciekawe, nie tylko osoby posiadające samochody dostawcze myślą o ich zabudowie. Również właściciele aut osobowych chętnie korzystają ze sprawdzonych, wygodnych rozwiązań, które można znaleźć na rynku.

Odpowiednia zabudowa jest idealnie dobrana do konkretnego modelu samochodu i co najważniejsze zmieści się w bagażniku. W zaledwie kilka sekund można ją rozłożyć, by z tradycyjnego auta zamienić swój pojadł w kamper, który sprawdzi się podczas dalekich wycieczek i wypraw.

Dlaczego warto kupić taką zabudowę?

W czasie pandemii świetnie sprawdzają się pojazdy, którymi można podróżować nie tylko po Polsce, ale nawet po całej Europie, jak i dalszych kierunkach.

Wnętrze samochodu powinno być wygodne, komfortowe i funkcjonale dla podróżujących, dlatego też warto zadbać, by stworzyć je na indywidualne zamówienie pod konkretną osobę. Koszt gotowej zabudowy wynosi od 600 zł do 2000 zł. W takim zestawie znajduje się wszystko to, co jest niezbędne w podróży.

Jak wygląda taka zabudowa kempingowa?

Najczęściej są to wielkie skrzynie, w których skrupulatnie ukryto niezbędne elementy. By podczas podróży mieć chociaż namiastkę swojego domu, warto zadbać o to, by w skrzyni znajdował się stolik z krzesłami, naczynia ze sztućcami, kuchenka do gotowania, rozkładany lub dmuchany materac, a nawet pojemna szafa na ubrania.

Projektanci stworzyli wiele skrzyń, które doskonale można dobrać do wnętrza auta, dzięki czemu pomieszczą wiele rzeczy i wyglądają efektownie. Skrupulatnie dobrane do siebie elementy oraz precyzyjne chowanie rzeczy w skrzyni sprawia, że taki zestaw powinien mieć każdy, kto planuje długie wyprawy w najbliższym czasie.