Skip to content Skip to footer

Lane perfumy

Dla każdej kobiety jednym z najważniejszych kosmetyków stają się perfumy czy wody toaletowe. Jedno i drugie rozciąga za sobą piękne zapachy. Ich różnica w większości przypadków to po prostu cena. Zatem wielu z nas sięga po dobrej jakości perfumy, których cena nie jest wygórowana. Są to tak zwane lane perfumy.

Lane perfumy- co to takiego?

To nic innego, jak tańsze odpowiedniki znanych marek, produkujących drogie perfumy w większych flakonach. Perfumy te najczęściej występują w sprzedaży w pojemniczkach mniejszych od standardowego rozmiaru. Perfumy na mililitry są przede wszystkim dużo tańsze, co nie oznacza, że są o wiele gorsze. Otóż główną przyczyną niskiej ceny jest ich opakowanie, które jest małe i poręczne oraz fakt, że perfumy te nie są reklamowane na tak dużą skalę, jak zapachy znanych na świecie marek. Odpowiedniki te są dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy nie chcą wydawać fortuny na drogie zapachy, ale lubią ładnie pachnieć.

Wielu z nas może pomyśleć, że skoro nie jest to oryginał, to nie będzie wart zakupu. Nic bardziej mylnego! Te perfumy utrzymują się na ciele człowieka nawet do kilkudziesięciu godzin, co sprawia, że prawie dorównują znanym firmom, za których zapachy należy zapłacić majątek.

Zalety perfum na mililitry

Ich największą zaletą jest oczywiście, wcześniej wspomniana cena. Są stosunkowo tanie w porównaniu z drogimi perfumami. Jednak na świeżym powietrzu pachną praktycznie identycznie. Plusem jest ich poręczność, gdyż odpowiedniki produkowane są w dużo mniejszych flakonikach, na przykład o pojemności 9 ml, który bez problemu zmieści się do damskiej torebki.

Ekologiczne perfumy? Jak najbardziej. Otóż na ekologiczny charakter perfum wpływa możliwość wielokrotnego wykorzystania szklanego flakonika, który można uzupełnić wybranym przez nas zapachem. Co za tym idzie, zmniejszamy zapotrzebowanie na produkcję niepotrzebnej ilości odpadów.

Kolejna zaleta to dobra jakość lanych perfum. Tak naprawdę w środowisku zewnętrznym są one praktycznie nie do odróżnienia w stosunku do oryginałów. Świadczy to więc o ich bardzo dobrej jakości wykonania. Nie trzeba zatem psikać się nimi kilka razy, aby zapach się utrzymał. Będą one równie trwałe, jak i piękne, jak ich pierwotna wersja.

Postawmy na cenę i jakość!

Tanie i dobre perfumy? Teraz już to możliwe. Gdy chcemy ładnie pachnieć, ale nie pasuje nam wydawanie ogromnej ilości pieniędzy na perfumy, sięgnijmy na ich mniejszą wersję w postaci odpowiedników i cieszmy się wspaniale dobranym dla nas zapachem w niskiej cenie.