Skip to content Skip to footer

Katalog sukni ślubnych – miejsce inspiracji

Każda Pani Młoda, która planuje ślub i wesele, najwięcej uwagi w początkowym stadium planowania, skupia właśnie na sukni ślubnej. To ona będzie grać pierwsze skrzypce, to na niej będzie się kumulować wzrok wszystkich zaproszonych Gości. Jak więc sprostać zadaniu i wybrać idealną kreację na ten wyjątkowy wieczór? Przejrzeć najnowszy katalog sukni ślubnych!

Nowa kolekcja sukni ślubnych

Nowa kolekcja sukni ślubnych zawsze pociąga za sobą wiele emocji. Czy wymarzona princeska nadal będzie modna? Czy wycięte plecy nie odeszły na drugi tor? Czy rybka to będzie strzał w dziesiątkę? Na wszystkie nurtujące pytania, projektanci mody starają się zawsze odpowiedzieć – i wykorzystują do tego katalog sukni ślubnych.

Prezentowane tam najnowsze trendy ślubne, są w stanie zainspirować nie jedną Pannę Młodą. Zainspirować do zakupu wymarzonej bądź zupełnie odjechanej sukni ślubnej (w końcu nie każda kobieta marzy o obszernej, białej sukni z trenem!).

Nowa kolekcja sukni ślubnych zakłada wiele fasonów i materiałów. Oczywiście ponadczasowe perełki nadal są modne i nigdy z tej mody nie wyjdą. Jedynie mogą różnić się pewnymi elementami. Jakimi?Przykładowo rybka, która jakiś czas temu była numerem jeden w wersji obcisłej, klasycznej, w 2018 roku będzie modna z dodatkowym, dopinanym tiulem. Taki tiulowy tren przepięknie będzie się prezentować na sesji zdjęciowej bądź w kościele. Na sali – będzie można go swobodnie odpiąć i bawić się do białego rana.

Do takiej rybki nie jest potrzebny długi welon. Doczepiany tiul będzie robić efekt sam w sobie. Rybka to suknia idealna dla dość szczupłej i wysokiej kobiety.

Suknie ślubne 2018

Suknie ślubne 2018 to również szalone wzory i motywy. Przykładowo, dla pary młodej, której motywem przewodnim są gwiazdy i noc, idealną suknią ślubną będzie – ta w gwiazdki! Koronka w kształcie gwiazd i księżyców wygląda spektakularnie! Nie każda Pani Młoda odważy się na taki krok. Jednak jeżeli kobieta chce czuć się wyjątkowo i chce być zapamiętana, taka suknia jej w tym na pewno pomoże.

Prym w 2018 roku wiodą również suknie w kształcie litery A z mocno zaznaczonymi plecami i bardzo falbaniastym dołem. Masa materiału, przypominająca zszyte kawałki trójkątów sprawia, że suknia w tańcu przepięknie się kołysze. Taka suknia podkreśla linię talii i sprawia, że kobieta wygląda naprawdę lekko i powabnie.

Suknie 2018 to dość odważne propozycje, na które pozwoli sobie nieliczna liczba przyszłych mężatek. Warto jednak pomierzyć różne fasony i odważyć się na odrobinę szaleństwa.