Skip to content Skip to footer

Kancelaria prawna zachowująca zasady etyki

Kancelarie prawne są dosyć popularnymi miejscami, w których można uzyskać porady prawne zarówno dla osób prywatnych, jak i dla różnego rodzaju podmiotów gospodarczych. Kancelaria adwokacka Remigiusza Sołtysa oferuje usługi prawne na najwyższym poziomie.

Doświadczenie i wiedza

Remigiusz Sołtys posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży i wiedzę poświadczoną certyfikatami i dyplomami, który umożliwiły mu otwarcie profesjonalnej kancelarii oferującej pełny zakres wysokiej jakości usług.

Wykonywanie wszelkich czynności z należytą starannością i zachowaniem wszelkich zasad etyki nie pozostawia wątpliwości, że kancelaria oferuje profesjonalne usługi prowadzące do jak najlepszego rozwiązania dla zgłaszającego się do niej klienta.

Empatia i skuteczność działania

Pan Sołtys podchodzi do klientów indywidualnie oferując im rozwiązania dla nich najprostsze i najbardziej korzystne, dzięki czemu nie wikłają się w procesy, które mogłyby doprowadzić do jakiegokolwiek niepotrzebnego ryzyka.

Nie sztuką jest przedstawić ofertę i cenę – sztuką jest przedstawienie propozycji cenowej i rozwiązania tak, aby klient nie zaznajomiony na co dzień z prawem poczuł się pewnie i swobodnie mając świadomość, że adwokat wie, jak działać, żeby znaleźć najlepsze rozwiązanie i najprostszą odpowiedź na zadane pytania.

Porada ustna i cennik usług

Porada ustna w kancelarii www.remigiuszsoltys.pl kosztuje jedynie 150zł, a koszt całkowity poprowadzenia sprawy jest obliczany całkowicie indywidualnie. Warto umówić wcześniej wizytę z recepcją kancelarii, żeby czas na podjęcie działań był poświęcony jedynie interesującemu klienta tematowi.

Obszary oferowanych usług dla osób prywatnych

Remigiusz Sołtys świadczy usługi w pięciu podstawowych obszarach jakimi są prawo karne, cywilne, rodzinne, administracyjne i prawo pracy. Podstawowy zakres usług to doradztwo ustne, opiniowanie dokumentów i przedstawicielstwo klienta w sądach. Koszt udzielenia porady prawnej osobie nie prowadzącej działalności to jedynie 100 zł

Obszary oferowanych usług dla podmiotów gospodarczych

Kancelaria Remigiusza Sołtysa oferuje pomoc dla jednoosobowych działalności gospodarczych, spółek cywilnych oraz spółek prawa handlowego. Podmioty te mogą oczekiwać doraźnej pomocy według indywidualnych potrzeb lub umowy o stałej współpracy w postaci wsparcia prawnego przez cały czas istnienia firmy. Kancelaria działa elastycznie i według ustaleń z konkretną firmą za konkretnie określone stawki. Wysoka jakość świadczonych usług pomaga przebrnąć nawet przez pozornie niemożliwe do rozwiązania problemy.