Skip to content Skip to footer

Jak się ubrać na randkę?

Randka to szczególne spotkanie, podczas którego chcemy dobrze wypaść. Dlatego ze szczególną starannością wybieramy strój na taką okoliczność. W jaki sposób pani, która chce oczarować swego wybranka może się niedrogo ubrać na randkę?

Randka w plenerze

Spacer, jazda na łyżwach czy piknik to neutralny grunt, podczas którego dwoje ludzi może się bliżej poznać. Są to wyjścia dosyć niezobowiązujące, także pod względem wyglądu. Trzeba się więc ubrać wygodnie, ale też tak, by prezentować się estetycznie i gustownie oraz zachować własny styl. Wiele pań na randkę w plenerze wybiera spodnie. Jeansy czy też spodnie materiałowe można zakupić w sklepie, w którym jest sprzedawana odzież używana z Anglii. Za ułamek ceny można tam dostać nawet markowe rzeczy.

Są także panie, które w każdych okolicznościach chcą wyglądać kobieco. Dla takich osób dobrym wyborem może być sukienka casualowa, która będzie wygodna i praktyczna, ale także dziewczęca. Taki strój można dostać w sklepie z odzieżą używaną z Anglii już za 10-15 zł.

Elegancka kolacja

Takie okoliczności wymagają z kolei stroju koktajlowego. Zazwyczaj tego typu spotkania odbywają się na którejś randce z kolei. Wtedy strojem można pokazać, że zależy nam na drugiej osobie. Znowu jednak nie ma konieczności wydawania 200 zł na sukienkę. W miejscach, gdzie sprzedaje się odzież używaną z Anglii można kupić tak zwaną małą czarną za grosze.

By prezentowała się elegancko, powinna być raczej do kolan niż mini. Do tego można dodać subtelne dodatki, takie jak kolczyki czy ozdobny pasek. Na stopach najlepiej sprawdzą się szpilki, które też można obecnie kupić w second handach. Wystarczy zwrócić uwagę, by były one zadbane i nie zużyte zbyt mocno, na przykład trzeba popatrzeć na fleki czy noski.

Spotkanie w mieszkaniu

W domu czujemy się najswobodniej, więc nic dziwnego, że para chce spotkać się w końcu właśnie tam. Jak się ubrać na taką okoliczność. Także wskazana jest casualowa elegancja. Złym pomysłem będzie strój nazbyt swobodny, czy to u gościa czy gospodarza.

Na dół można założyć nawet zwykłe jeansy, zaś na górę elegancką szyfonową bluzkę wiązaną przy szyi. Takie elementy garderoby także można znaleźć odwiedzając sklep, w którym sprzedawana jest odzież używana z Anglii. Dzięki temu na stroje nie trzeba wydawać fortuny.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z firmy Angora.