Skip to content Skip to footer

Gdzie najlepiej kupować akcesoria do paznokci?

W dzisiejszych czasach manicure przestał być zwyczajnym zabiegiem kosmetycznym, a stał się wręcz sztuką, w której stara się rozwijać skrzydła mnóstwo kobiet. Regularnie zaopatrują się one w coraz to ciekawsze akcesoria – nie tylko lakiery, ale też lampy LED i specjalne wzorniki do paznokci. A gdzie takich produktów można szukać?

Sklepy stacjonarne

Wciąż na rynku występuje wiele stacjonarnych sklepów i marketów, które koncentrują swoje oferty na produktach typowo kosmetycznych. Najlepsze z nich to klasyczne drogerie. Idealne miejsce na zakupy dla kobiet, które zajmują się stylizacją paznokci hobbystycznie i nie potrzebują bardziej profesjonalnych sprzętów.

Co można kupić w drogeriach? Z całą pewnością lakiery, wśród których ostatnio zaczęły pojawiać się nawet te hybrydowe i to w bardzo przystępnych cenach. Drogerie oferują także podstawowe przyrządy do stylizacji paznokci – pilniki, cążki, obcinacze, nożyczki do skórek i zmywacze.

Sklepy internetowe

Bez dwóch zdań oferty sklepów internetowych są znacznie bogatsze i ciekawsze. O ile w internetowych drogeriach w większości przypadków można znaleźć dokładnie to samo, co w drogeriach stacjonarnych, tak zupełnie inaczej wygląda asortyment firm koncentrujących się właśnie na stylizacji paznokci.

A sklepy tych firm spokojnie można znaleźć właśnie w sieci. Dzielą one swoje produkty na kilka kategorii. Część z nich przeznaczona jest dla salonów kosmetycznych – są to m.in. wzorniki do paznokci i lakiery o większych pojemnościach, a część dla klientek indywidualnych. Zakupy online zwykle są też tańsze. Pozwalają zaoszczędzić i zdobyć to, czego nie ma w zwykłych marketach.

Hurtownie kosmetyczne

Właścicielki salonów manicure i gabinetów kosmetycznych zazwyczaj regularnie dokonują zamówień w tego typu sklepach, dlatego dla nich najlepszym rozwiązaniem będą zakupy w hurtowniach kosmetycznych. Niektóre z nich mają nawet swoje internetowe strony. Dzięki temu zamówienia można dokonać z dowolnego miejsca na ziemi.

Podczas gdy pojedynczy wzornik do paznokci może kosztować nawet 50 zł, jeżeli w hurtowni zamówi się przynajmniej 3 takie wzorniki do paznokci, ich cena za sztukę może spaść nawet o 50%. Takie zakupy są po prostu ekonomiczne.

Wzorniki do paznokci znajdziesz w ofercie Chiodo.pl