Skip to content Skip to footer

Gdzie na urlop z psem?

Lato to czas urlopów. To okres, w którym planuje się wczasy. Jednym z częstych wyborów na spędzenie wakacji jest polskie morze. Nad wyborem miejsca na odpoczynek szczególnie pomyśleć muszą właściciele psów. Na szczęście jest wiele miejsc, do których można wybrać się ze swoim pupilem.

Nadmorski Park Krajobrazowy

Jednym z takich miejsc jest Nadmorski Park Krajobrazowy. To wręcz idealne miejsce na spokojne wczasy nad morzem z psem. To nie tylko duże i piękne plaże, ale także niezwykła przyroda. Jest to zatem miejsce, które cieszyć będzie nie tylko czworonoga, ale także jego właścicieli. Nadmorski Park Krajobrazowy to miejsce, w którym można wypocząć, udać się z psem na spokojny spacer, a jeśli pupil będzie chciał się wybiegać to miejsca na dużych plażach nie zabraknie.

Hel

Innym ciekawym miejscem na wypoczynek z psem jest Hel. Jest to idealne miejsce na długie spacery z czworonogiem. Wybierając się na Hel nie można zapomnieć o psiej plaży. Znajduje się ona Półwyspie Helskim. To miejsce, gdzie psy mogą swobodnie przebywać na plaży przez cały czas. Jest to zatem miejsce, w którym z jednej strony pupil może się swobodnie wybiegać, a z drugiej strony jego właściciele mogą wypocząć na łonie natury.

Dębki

W Polce jest mnóstwo znanych i obleganych nadmorskich kurortów. Czasem jednak warto wybrać się do miejsca, które charakteryzuje przede wszystkim spokój. Takim miejscem jest miejscowość Dębki. To idealne miejsce na spokojne wczasy nad morzem z psem. Miejsce, które szczególnie należy w tej miejscowości odwiedzić ze swoim czworonogiem jest przystań rybacka. Widok rybaków wracających z morza z pewnością dla każdego będzie niezwykły. Nie każdy wie, że rybakom na ich łodziach często towarzyszą także psy. Przystań rybacka w Dębkach jest zatem miejscem niezwykle przyjaznym dla czworonogów.

Hotele

Nieważne jakie miejsce wybierze się na spokojne wczasy z psem to w każdym z nich zawsze zarezerwować należy nocleg w hotelu. Jeszcze nie tak dawno był to niemały problem. Większość hoteli nie przyjmowała wczasowiczów ze zwierzętami. Dziś to już przeszłość. Duża część hoteli i i pensjonatów bez problemu przyjmuje gości wraz z psami. Warto jednak zawsze przy rezerwacji dopytać o tę kwestię. Dzięki temu uniknie się ewentualnej niemiłej niespodzianki.

Wyjazd z psem na wczasy nad morze to idealne rozwiązanie. Pies będzie mógł się wybiegać i bawić na plaży i w okolicach pięknej przyrody. To idealne rozwiązanie także dlatego, że już większość plaż otwarta jest dla psów. Pamiętać jednak należy o tym, aby po swoim pupilu zawsze posprzątać.