Skip to content Skip to footer

Domki nad morzem w luksusowym wydaniu. Co oferują? Ile kosztują?

Bardzo często domki letniskowe nad morzem kojarzą się z ciasnymi budkami bez własnych łazienek. Jednak teraz w nadmorskich kurortach na gości czekają całkowicie nowe, luksusowe domki, w których można wypoczywać komfortowo nawet przez cały rok.

Domki letniskowe – metraż i wyposażenie

Nowoczesne domki letniskowe nad Bałtykiem zapewniają wypoczynek na poziomie hotelowym. Duże metraże wynoszące od 50 do nawet ponad 70 metrów kwadratowych oraz pełne wyposażenie powodują, że to komfortowy nocleg dla wymagających gości.

Dzisiaj bez problemów można znaleźć luksusowe domki nad morzem z dużym salonem z telewizorem, aneksem kuchennym z lodówką, kuchenką i zmywarką, stylowo urządzoną łazienką oraz z jedną lub kilkoma sypialniami. Dodatkowo domki często wyposażone są w tarasy, na których można wypoczywać na świeżym powietrzu, oraz w klimatyzację i systemy ogrzewania, by cieszyć się pełnym komfortem niezależnie od pory roku.

Domki nad morzem – atrakcje i udogodnienia dla gości

Turyści wybierający luksusowe domki nad morzem mogą liczyć na szeroką gamę atrakcji i udogodnień, aby ich pobyt był udany pod każdym względem.

Najmłodsi z pewnością będą zadowoleni z nowoczesnych placów zabaw i boisk do gry. Można też skorzystać z siłowni na świeżym powietrzu, a nawet z basenów. Wczasowicze spragnieni relaksu mogą z kolei skorzystać z jacuzzi, sauny lub zabiegów Spa. Standardem są też miejsca do urządzenia grilla, ogniska, altanki imprezowe i parkingi. Wybrane ośrodki mają własne zaplecze gastronomiczne – bary, kawiarnie.

Luksusowe domki nad Bałtykiem – ceny noclegów

Ceny za wypoczynek w luksusowych domkach nad morzem wcale nie są bardzo wysokie. Najczęściej jedna doba pobytu to koszt rozpoczynający się od 200 złotych – tyle trzeba zapłacić za domek dla maksymalnie 3 osób. Z kolei wynajęcie domku dla maksymalnie 6 osób to wydatek około 400-600 złotych.

Koszt pobytu może wahać się w zależności od sezonu. W tzw. sezonie wysokim, czyli w okresie wakacyjnym ceny wypoczynku nad Morzem Bałtyckim idą w górę nawet dwukrotnie.